Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Η βασίλισσα είναι έγκυος ΣΤΟΠ!
#21
Για όλα είναι ικανοί!!! :twisted: :twisted: [/quote]
Πόσο πια τέλειοι να έιναι οι Stark? Και direwolves, και Jon=R+L, και βασιλιάδες και θρύλοι του βωβού? :mrgreen:
Επειδή γενικά η θεωρία ότι η Jeyne περιμένει μωράκι δεν μου άρεσε, έχω την εντύπωση ότι ο GRRM μας τρολάρει, τρελά!
Η δική μου θεωρία, ασφαλώς και σποιλερ για το Storm of Swords
[spoiler=Spoiler:3e5iooam]η Ταλίσα πληρωνόταν από τον μπάρμπα Lannister, ή από τον Varys. Πάντως ήταν κατάσκοπος. Θα πάει στον γάμο και στην κατάλληλη στιγμή θα σφάξει τον Roob. H Catelyn θα πεθάνει, έχοντας στα μάτια της τον γιό της νεκρό από την γυναίκα που αγαπούσε. Ο Beric βρίσκει το πτώμα της και LS lux! Όπως το βιβλίο τελείωσε με την αποκάλυψη της LS έτσι θα τελειώσει και ο τέταρτος κύκλος. Μόνη διαφορά είναι ότι η Talisa θα αντικαταστήσει τον Merret Frey και θα είναι από τα πρώτα θύματα της LS. Ουσιαστικά η Talisa=Jeyne+Sybelle[/spoiler:3e5iooam][/quote]

[spoiler=Spoiler:3e5iooam]δεν υπαρχει περιπτωση.τον Robb θα τον σκοτωσει ο μεγιστος Roose Bolton.και θα πει.\"The Lannisters send their regards\"[/spoiler:3e5iooam]
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply


Messages In This Thread
Η βασίλισσα είναι έγκυος ΣΤΟΠ! - by lord petyr baelish - 21-05-2013, 09:28 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)