Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Συζήτηση για την Τalisa
#1
Mας αποχαιρέτησε και η Talisa Maegyr λοιπόν.... H Νοσοκόμα από το Volantis που ήρθε και έκλεψε την καρδιά του King Of The North... Πολύ όμορφα μάτια,με προσωπικότητα, δε λέω... Δικαιολογημένος ο (series) Rob που μαγεύτηκε από εκείνη, την παντρεύτηκε και εξόργισε τον Walder Frey σε τέτοιο βαθμό, ώστε να διοργανώσει, σε συνεργασία με τον Roose Βolton, τον πιο αξιομνημόνευτο και αιματηρό γάμο στην Ιστορία του Westeros!

Έναν γάμο τον οποίο οι Dothraki θα έβρισκαν πολύ ενδιαφέρον... :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=sdc0Uk3mENY

Τι άποψη έχετε για την Τalisa οι μη-αναγνώστες; Εμείς οι αναγνώστες έχω την εντύπωση οτι την αντιπαθούμε το λιγότερο, γιατί το πράγμα είναι λίγο μπλεγμένο.....

[spoiler=Spoiler:38usmjc9]Κάποια πράγματα είναι δεδομένα σε μια παραγωγή του Ηollywood: o Καλός, ο Κακός, το Love Story,και το σημαντικότερο, a Happy Ending... Από καλούς πάμε καλά, από κακούς ακόμα καλύτερα,από love story επίσης αλλά από happy endings έχουμε ένα θέμα... Kαι σαν να μην έφτανε αυτό...
Η αλλαγή από Jeyne σε Τalisa υποθέτω οτι έγινε διότι οι παραγωγοί θεώρησαν οτι οι θάνατοι Robb, Cat, Greywind δεν είναι αρκετοί (!!!!!) :o Confusedhock: , και θεώρησαν οτι έπρεπε και η Talisa να πεθάνει ούσα έγκυος (!!!). Δεν μπορώ να το καταλάβω όμως... Ίσως για να έχουν τραγικό τέλος όλα τα μέχρι στιγμής love stories της σειράς; Η απλά για να προκαλέσουν μεγαλύτερο σοκ στους τηλεθεατές; Κατά την άποψη μου, θα μπορούσαν να είχαν πλέξει ένα αντίστοιχο love story στη σειρά μεταξύ Jeyne και Robb...

Nαι, δεν μου άρεσε αυτή αλλαγή τελικά...[/spoiler:38usmjc9]
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply


Messages In This Thread
Συζήτηση για την Τalisa - by sunspear - 07-06-2013, 02:37 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)