Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Χαρακτήρες στα βιβλία & χαρακτήρες στη σειρά...
#1
Αισθάνεστε το ίδιο για τους χαρακτήρες των βιβλίων αφού τους είδατε στη σειρά; Συμπαθήσατε ή αντιπαθήσατε κάποιον χαρακτήρα περισσότερο λόγω της σειράς;

Για παράδειγμα, έχω επηρεαστεί από την απεικόνηση της Arya... Στα βιβλία δεν μου άρεσε και ιδιαίτερα ως χαρακτήρας, ένοιωθα μάλιστα οτι ορισμένες φορές θα έπρεπε ο Ned να είχε βάλει περισσότερο ξύλο :mrgreen: στην διαπαιδαγώγηση της, ενώ και τα κεφάλαια της στο Braavos δεν μου ήταν και οτι καλύτερο...
Η σειρά όμως με έκανε να τη συμπαθήσω, ειδικά μετά από εκείνο το βλέμμα της όταν οι Frey σκότωναν τον Greywind...Είναι badass και \'\'κωλοπαίδι\'\' αλλά είναι και πολλά περισσότερα τελικά...

Aπό την άλλη, όσο και αν ΔΕΝ θέλω να συμπαθήσω τον Tywin, ο Charles Dance κάνει οτι περνάει από το χέρι του για να με κάνει να τον συμπαθήσω... :lol: :lol: :lol: Επίσης, αντιπαθώ περισσότερο την Cersei λόγω της σειράς, όπως και συμπαθώ περισσότερο τον Stannis λόγω της σειράς...

Eσείς;
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply


Messages In This Thread
Χαρακτήρες στα βιβλία & χαρακτήρες στη σειρά... - by sunspear - 14-06-2013, 09:52 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)