Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αφιέρωμα: Η Πατρότητα του Τζον
#30
(27-01-2014, 08:28 PM)silvester link Wrote: Όπως τα λες έχεις δίκιο.
lol, δεν λεω ότι καποιος πρεπει να συμφωνησει μαζι μου, απλως ισως ο τροπος μου δεν είναι καλος και το γεγονος ότι στο αγκλικο τα εχω συζητησει τοσες φορες που νομιζω ότι ολοι ξερουν τα ιδια.
(27-01-2014, 08:28 PM)silvester link Wrote: Να εξηγήσω όμως που μπερδεύτηκα.
Το μωρό που σκοτώνουν με την ελιά ειναι μωρό που το θεώρησα μικρότερο του έτους.
Ο αληθινός Αεγκον, άρα τώρα θα ήταν 18, από την στιγμή που γεννήθηκε τουλάχιστον 9 μήνες πριν τον Ρομπ θα είναι πάνω από 1 έτους αλλά, ο ΨΑεγκον που συναντά ο Τυριον συμφώνα με παρατήρηση του Τυριον είναι στα 16.
(27-01-2014, 08:28 PM)silvester link Wrote: Είχα την εντύπωση οτι ο γρυπας με τον ραιγκαρ ήταν φίλοι.
Φίλοι ίσως, δεν ξέρουμε τίποτα παραπάνω από απλοί φίλοι, αλλά ο καλύτερος του φίλος ήταν ο Άρθουρ. Το ότι ήταν BFFE είναι στο μυαλό του Τζον για διαφόρους άλλους λογούς.
(27-01-2014, 08:28 PM)silvester link Wrote: Θεώρησα οτι ο πύργος ήταν στην έρημο του ντορν βορειοδυτική μεριά, εντός της επικράτειας των μαρτέλ.
Μέσα στην επικράτεια ναι, αλλά μέσα στα βουνά μακριά από όλους και από όλα http://brazenbeast.blogspot.gr/2013/03/p...e-ned.html . Σαν αυτό που γίνεται στο White Harbor και το Skagos είναι μέσα στον Βορρά αλλά ο Μπολτον δεν ξέρει τι γίνεται.
(27-01-2014, 08:28 PM)silvester link Wrote: Θεωρούσα οτι ο νεντ τον θεωρούσε έντιμο τον ραιγκαρ.
Ο Νεντ αυτό που λέει είναι ότι ο Ραεγκαρ δεν πήγαινε σε πορνεία.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Αφιέρωμα: Η Πατρότητα του Τζον - by jons spearwife - 27-01-2014, 08:48 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)