Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mockingbird-7o επεισόδιο
#21
θα ξεκινησω λεγοντας οτι το βουνο εχει το ιδανικο σωματοτυπο για τον ρολο αλλα μου φαινεται  οτι δεν το εχει και πολυ με την ηθοποιία αφου δεν ειναι και ηθοποιος αλλωστε.ισως θα μπορουσαν να ειχαν προσλαβει εναν κανονικο ηθοποιο και να του ειχαν δωσει και καποιες σκηνες και στην δευτερη και τριτη σεζον ωστε να χτισουν την σκληροτητα του χαρακτηρα.η σκηνη που κοβει τους φυλακισμενους στα δυο μου φανηκε προχειρη. οσον αφορα την νταινερης θα πω 2 πραγματα, πρωτον θα περιμενα σε αυτη την σεζον να μην ειχε μπει τοσο γρηγορα στο μηρην αλλα να μας εδιχναν λιγο περισσοτερο γουνκάι., γιατι την κανουν να μοιαζει πολυ στασιμη.δευτερον με τον καινουργιο ντααριο δεν εχει καθολου χημεια, επισεις  δεν νομιζω οτι περιμενει καποιος να δει σκηνες πορνο ή soft πορνο απο το game of thrones το internet ειναι γεματο απο αυτα το ειδος, το οτι δεν εδειξε την σκηνη με τον ντααριο και πηγε κατευθειαν στην σκηνη με τον ser frendzone μου φανηκε εκτος κλιματος της σειρας, μου φαινεται οτι η emilia clark εχει ψωνιστει λιγο. τελος πιστευω οτι μερικες ιστοριες τις πανε πολυ γρηγορα οπως της σανσα και πιστευω οτι θα εχουν προβλημα την επομεν σεζον γιατι θα φαινονται στασιμες οι ιστοριες τους.
[\"Where do whores go?]
Reply


Messages In This Thread
Mockingbird-7o επεισόδιο - by nirne - 19-05-2014, 04:52 PM
Mockingbird-7o επεισόδιο - by mtav30 - 20-05-2014, 09:46 PM
Απ: Mockingbird-7o επεισόδιο - by ksoudis - 22-05-2014, 02:32 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)