Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] Νέοι Χαρακτήρες - 5η σεζόν
#18
(25-08-2014, 12:51 PM)nirne link Wrote: Για τους υπόλοιπους χαρακτήρες δε γνωρίζω, ίσως και να τους δείξουν αργότερα, στην έκτη σεζόν (ελπίζω), αλλά για την Αριάν και τον Κουέντυν είμαι 99 τοις εκατό σίγουρη ότι θα τους παραλείψουν. Και όχι επειδή δεν τους εμφάνισαν στη λίστα με τους νέους χαρακτήρες. Θεωρώ ότι το ότι έκαναν αντί της Αριάν διάδοχο τον Τρυστάν στην τηλεοπτική μεταφορά είναι ενδεικτικό των προθέσεών τους. Επίσης, πιστεύω ότι το ρόλο της σε σχέση με τη Μυρσέλλα,
Show Content
θα τον πάρει μια από τα Φίδια της Ερήμου. Όσο για το ρόλο του Κουέντυν στο Έσσος και πάλι υποψιάζομαι ότι θα τον παίξει ο Τρυστάν.

Αυτό ακριβώς. Για τους Σιδερογέννητους (και τους υπόλοιπους χαρακτήρες που δεν έχουν ακόμη ανακοινωθεί) δεν μπορεί κανείς να είναι σίγουρος αν θα εμφανιστούν κάποια στιγμή στη σειρά (προσωπικά πιστεύω ότι υπάρχει η πιθανότητα να τους βάλουν στη μέση της 5ης σεζόν), αλλά για την Αριάν νομίζω είναι αρκετά ξεκάθαρο ότι δεν θα υπάρξει (όπως και ο Κουέντυν). Μακάρι να κάνω λάθος, αλλά ο τρόπος που περιέγραψαν τον Τρυστάν ("Trystane Martell is Prince Doran’s son and heir to Dorne") νομίζω αποκλείει τους δύο χαρακτήρες από την σειρά. Πιθανόν ο ρόλος τους να ενσωματωθεί στο ρόλο άλλων χαρακτήρων όπως γράφει και η Nirne.
“The bleeding star bespoke the end. These are the last days, when the world shall be broken and remade. A new god shall be born from the graves and charnel pits.”
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: [Spoilers] Νέοι Χαρακτήρες - 5η σεζόν - by odykal - 25-08-2014, 01:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)