Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
#1
Brothers ! ...  Sisters ! ...  είμαι σε "απόγνωση" !! 
Έχω γίνει κατακόκκινος απ'ψτον ήλιο κι αρχίζουν οι ζέστες,  πώς μπορώ πλέον να φορώ το
μαυρο μπλουζάκι των Σταρκ  και να γράφε  " winter is coming " ; !!
Κάνω έκκληση στην Ηγετική Ομάδα  να κάνουν τροποποίηση  και να βγάλουν  καλοκαιρινά μπλουζάκια  που να γράφουν  " winter ...  after thiw summer " ...  Ας σκεφτόμαστε και λίγο τους οπαδούς των Σταρκ (βέβαια αρχικά ήθελα μπλουζάκι των Λάνιστερ  αλλά δεν ... )

Αυτό το σημαντικό μήνυμα, βλέπετε το έγραψα για να κάνουμε πιο ελαφριά τη συζήτηση  και να γράφουν  και άλλοι οι οποίοι δεν είναι τόσο μυημένοι ή πολυδιαβασμένοι στο GoT,  κι επίσης όταν πια τελειώσει ο τηλεοπτικός κύκλος,  να μην ατονίσει το ενδιαφέρον των members  και το καλοκαιράκι με το φραπέ (ήδη ξεκινήσαμε) να είμαστε πιο ενεργοί , βγάζοντας ακόμη και (δικά μας ) ανέκδοτα  σχετικά με τη θεματολογία του site.
Πιστεύω, αν σας άρεσε η ιδέα, να υπάρχει συνέχεια  του παρόντος. 
Επίσης ήθελα να προτείνω ότι αν υπάρχει ένα ποστ  με πολλές σελίδες, να συνεχίζονται με το ίδιο θέμα ως νο2 κτλ.

Winter is coming !  (α, ρε ξάδερφε στην Αυστραλία, πόσο τυχεράκιας είσαι  - μην κράζετε ούτε ξάδερφο έχω  ούτε τυχεράκιας είναι, εμείς σε λίγο θάλασσα )
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 15-05-2015, 11:52 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)