Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
#21
!! (έχει ποτέ ξεκινησει κανείς με θαυμαστικό;!!  ε, κι εγώ πρώτη φορά το κάνω ! ) όχι, δεν έχω καλή μνήμη, καθόλου καλη θα έλεγα σε αντίθεση σε ότι μου κάνει εντύπωση ή ενδιαφέρουν.
" Αίσθημα και heavy metal* " ό,τι πιο παράξενο κι εντυπωσιακό έχω ακούσει (διαβάσει) !!
οπότε μην παραξενευτείς αν βρεις ανταπόκριση από πολλούς !
Ειλικρινά θα ήθελα να το διαβάσω  με περίργο ενθουσιασμό,  τώρα αν μου πεις ότι έχει εκδωθεί θα ήθελα λεπτομέρειες κι αν δεν γινόταν φανερά στο ε-μαιλ μου.
*  - προς το μεσημέρι άκουγα rainbow (οκ δεν είναι χέβι μέταλ  αλλά ακούω και χ.μ. )
  - λίγο πριν διάβασα για το " ides o March" κι ομολογώ ότι μέχρι τώρα το ήξερα ως ορχηστρικό τίτλο σε ένα των  Iron Maiden
  - κάποτε είχα νοικιάσει ενα dvd με τίτλο "Heavy Metal" το οποίο ήταν  ιστοριούλες, με μουσική επένδυση σπουδαίων ροκ γκρουπ, οι οποίες ήταν  επιστημονικής φαντασίας, όπως το Αβαταρ ,  και παρότι  το πήρα με επιφύλαξη  με εθουσίασε  (αλλά ήταν γραντζουνισμένο για να το αντιγράψω )
  Με το τελευταίο ήθελα να πω ότι μη φοβάσαι αν δεν απευθύνεσαι σε ευρύ κοινό, αυτό μπορεί να έρθει με τον χρόνο    και σίγουρα ο Μαρτιν δε θα περίμενε την σημερινή απήχηση που έχει.
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 23-05-2015, 03:28 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)