Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν!
#21
(09-03-2016, 01:51 PM)SANDOR CLEGANE link Wrote: Για να μην πολυλογώ (που ήδη το έκανα)  φυσικά θα πω κι αυτά που δε με άρεσαν ή άρεσαν  αλλά δε θα χολοσκασω μέσα μου  (άνω τελεία)  θα απογοητευτώ όμως απ' την εξέλιξη των βιβλίων,  κι αυτό απεύχομαι.

Δεν φοβάμαι κάτι τέτοιο, για να είμαι ειλικρινής. Η ιστορία του Μάρτιν χαρακτηρίζεται από συνέχεια και συνέπεια και οι χαρακτήρες του έχουν βάθος και δεν κάνουν ό, τι να 'ναι αν δεν το έχει προετοιμάσει με κάποιον τρόπο και αν δεν υπάρχει έδαφος για να χτιστούν πάνω του οι πράξεις τους, οπότε δεν νομίζω ότι θα απογοητευτώ ό, τι εξέλιξη κι αν έχουν τα βιβλία. Κοινώς, έχω εμπιστοσύνη στον συγγραφέα γιατί έχει αποδείξει μέσα από πέντε γιγάντια βιβλία πως ξέρει πολύ καλά τη δουλειά του.

Όσο για το να χολοσκάσουμε για την τηλεοπτική σειρά... μπα. Απλά, είναι μια αφορμή για να ασχολούμαστε με τον κόσμο του Τραγουδιού της Φωτιάς και του Πάγου που μας έχει συναρπάσει (κάποιους από μας τουλάχιστον). Ας βγει με το καλό το νέο βιβλίο, και σίγουρα θα έχουμε πολύ περισσότερα πράγματα να συζητήσουμε πάνω σ' αυτό. Να μας αποκαλύψει και μερικά πραγματάκια που αποτελούν μυστήριο, να ηρεμήσουν λιγάκι και οι... τερατολόγοι με τις εξωφρενικές θεωρίες που βγάζουν συνέχεια και μας... πέφτουν τα μαλλιά διαβάζοντάς τες  Big Grin.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Το Τρέιλερ της 6ης σεζόν! - by nirne - 09-03-2016, 02:44 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)