Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Το leaked επεισόδιο (Η Πόρτα - Προσοχή Σπόιλερ)
#24
Quote:[color=rgb(51, 51, 51)]Το άκυρο της σκηνής είναι ότι ο Βάρυς προσέβαλλε μια γυναίκα που [/color][color=rgb(51, 51, 51)][/size]εκείνοι [/color][color=rgb(51, 51, 51)][/size]καλέσανε για να της ζητήσουν [/color][color=rgb(51, 51, 51)][/size]ακριβώς αυτό[/color][color=rgb(51, 51, 51)][/size] που τους είπε από μόνη της ότι θα κάνει. Είναι θέμα πολιτικής όχι ιδεολογίας. Υποτίθεται ότι ο Βάρυς χάιδευε τα αυτιά όλων των ευγενών στο king's landing, δεν μπορούσε να κρατήσει το στόμα του κλειστό 5 λεπτά;[/color][color=rgb(51, 51, 51)][/size]Είναι τελείως άκυρο.[/color]
[color=rgb(51, 51, 51)]


Αυτό που κατάλαβα εγώ από το scene: την κάλεσε για πολιτικούς λόγους και εκείνη έπιασε τους θρησκευτικούς και τα μελλοντολόγια, αυτό που της είπε ουσιαστικά ο Βάρυς ήταν "οκ να μας βοηθήσεις αλλά μη δουλευόμαστε και μεταξύ μας". Εκεί κατάλαβα ότι αντέδρασε, αν η τύπισσα του είχε πει "ναι θα σας βοηθήσω αλλά προφανώς και θέλω μερτικό..." δεν νομίζω πως θα αντιδρούσε.



[/color]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Το leaked επεισόδιο (Η Πόρτα - Προσοχή Σπόιλερ) - by summer - 27-05-2016, 08:01 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)