Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One
#31
Πρωτη φορα γραφω στο blog ειμαι νεο μελος και κατευθειαν παραπονο για τη σειρα  Tongue Ειδα το εβδομο και το ογδοο μαζι, πραγματικα απογοητευση και απο τα δυο. Περιμενεις πολεμο, ξυλο, σπαθια και σκοτωνεις που σκοτωνεις το Μελανιχθυ δειξε και λιγο fight. Βασικα να ρωτησω κατι; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΡΑΝ;  (punch) Τι να πρωτοσχολιασω; Το ορφανο με την Αρυα και το κυνηγητο που ουτε το βουνο δεν θα αντεχε; Τον Κλεγκειν που(επιτρεψτε μου)
Show Content
και κανει την αναγκη του; Και στο τελος δεν καταλαβα καν τι γινεται, της λεει ο μαγκας εισαι ο κανενας και αυτη του λεει ειμαι Σταρκ και την κανει ετσι απλα; Φτανουμε υποτιθεται στο τελος και περιμενουμε ανατρεπτικα επεισοδια με δραση και βλεπουμε τον Κλεγκειν (προφανως θα παιξει καποιον ρολο παρακατω) να κρεμαει τους αλλους και να του κλεβει και τη μια μποτα. Περιμενουμε που περιμενουμε τοσο καιρο για ενα επεισοδιο και γενικα και τη σειρα ας ειναι πιο ενδιαφεροντα τα επεισοδια απο το να δειχνει μονο διαλογους και ακυρες σκηνες οπως αυτες με τον Κλεγκειν και την Αρυα. Εχουμε whitewalkers, Bolton, John Snow, Bran Stark, και βλεπουμε τον Τζειμυ να πηγαινοφερνει κατι στρατιωτες απο δω και απο κει και να παιρνει ενα καστρο για πλακα.  (think) (think)
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 8ο - No One - by Drogon98 - 14-06-2016, 04:28 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)