Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πως θα τελειώσει η 6η σεζόν;
#31
(24-06-2016, 04:29 PM)free folk link Wrote: Δεν είναι μόνο τα οράματα του Μπραν. Θυμηθείτε το όραμα/ψευδαίσθηση της Καλίσι στο Κάρθ, τότε που είχε μπει σε εκείνον τον Πύργο χωρίς πόρτα για να βρει τους κλεμμένους νεογέννητους δράκους της (S02E10). Δε νομίζω πολλοί να είχαν καταλάβει περί τίνος πρόκειται, αλλά είχε δει σκηνές από το Κινγκς Λάντινγκ με κατεστραμμένη αίθουσα του θρόνου και να χιονίζει. Δεν είμαι σίγουρος για το αν πρόκειται για πραγματικό (μελλοντικό ή παρελθοντικό) γεγονός ή απλή ψευδαίσθηση. Άλλωστε τότε είδε και τον νεκρό Καλ με το αγέννητο νεκρό παιδί της, άρα μπορεί να πρόκειται για παραλήρημα. Δεν ξέρω όμως, το θυμήθηκα τώρα και ίσως να αξίζει την προσοχή μας.


Ναι!
Δεν αποκλείεται να προοικονομεί την άφιξη της Ντάνυ στο καμμένο ΚΛ.


[member=3416]entro[/member]


Ο Μπρον ήταν να παντρευτεί μια αρχοντοπούλα αλλα ο Τζέιμυ τους χώρισε. Οπότε τώρα ίσως προξενέψει τον Μπρον σε μια κόρη Φρέυ.


[member=3251]Muaddib[/member]


Ο Τζέντρι θα εμφανιστεί στην τελευταία σκηνή του τελευταίου επεισοδίου του τελευταίου κύκλου Tongue
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Πως θα τελειώσει η 6η σεζόν; - by Σιέρα - 25-06-2016, 07:43 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)