Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 1ο - Dragonstone
#31
Α)
Θα ξεκινήσω απ' το τέλος και από μνμ μελών μας:

-  [member=157]Σιέρα[/member]
Quote: πότε λέτε να επιστρέψει ο Τζέιμυ? Ξέρετε ποιόν εννοώ. 
Προσωπικά, δε θέλω να επιστρέψει όπως ήταν πριν, αλλά κι εδώ στην τηλεοπτική εκδοχή είναι πολύ "άχρωμος" σε αντιδιαστολή με την αρχή που ξεχώριζε σαν τη μύγα μες στο γάλα ,  έχω την εντύπωση ότι σταδικά άλλαξε και την προφορά του , πολύ ιδιαίτερη , σνομπ κι εκνευριστική,  σα να κουρεύτηκε κι άλλαξαν όλα πάνω του (γι' αυτό κάποιοι που δε θέλουν τις μεγάλες αλλαγές προσοχή στα κομμωτήρια ! )
- [member=3005]summer[/member]  1
Quote: Παλιά στη λίστα της ήταν ο Ιλυν Πειν (ο δήμιος) αλλά δεν τον ακούω τελευταία τον ξέχασαν στη σειρά; 

2
Quote: Όσο για τους Άλλους φαίνεται να προχωρούν όσο προχωρά και ο χειμώνας. 

1  Νομίζω ότι από παλιά το έχουμε αναφέρει :  he passed away  ...  *
(νομίζω λογικά :  http://westeros.gr/index.php?topic=9995.0  από [member=111]ΛΥ-ΑΝΝΑ[/member] Αυγούστου 04, 2013 
Quote:ο ηθοποιός που παίζει τον Σερ Ίλυν Πέιν, έχει δυστυχώς καρκίνο, και σύντομα θα μας αφήσει. 
Επίσης , επειδή ψάχνω τώρα στο ίντερνετ για να βεβαιωθώ ,  ένα ενδιαφέρον :  https://winteriscoming.net/2015/07/14/wilko-johnson-ilyn-payne-on-his-amazing-comeback-from-deaths-door/ 

*
Ζεις, μπρε!!!  Ζει και βασιλεύει και τον καρκ---νο κυριεύει (εσύ μας οδηγείς  (bow) )
Ladies & gentlemen :  Wilko Johnson
Show Content

ΥΓ: Ας ζεις κι ας μας λείπεις,  όσο για αν ξανάρθεις στο GoT ,  άντε και " Άζορ Αχάι" !

2  Θυμάσαι και σε κάποιες άλλες σεζόν  που όλο έρχονταν ...  σαν τον ωροδείχτη,  ενώ κάτω απ' το Τείχος ο χρόνος λεπτοδείχτης και πολλές φορές δευτερολεπτοδείχτης ...


- το  μνμ    σ υ ν ε χ ί ζ ε τ α ι  (σε σχετικά κοντινό χρόνο,  γιατί ήδη "ξέφυγα"  να ανασυγκροτηθώ γιατί ίσως πέσω σε διάφορες παγίδες ... **  )

**  η μια παγίδα  ήρθε... Έληξε ο χρόνος μου, αλλα έδειξα ψυχραιμία, επέστρεψα στην παρούσα σελ.,  ανοίγω νέα,
ξανασυνδέομαι στο westeros ,  ξαναμπαίνω στο παρόν τόπικ,  αντιγραφή-επικόλληση,  και κατά 99%  οκ, να το μνμ χωρίς να το χάσω!!  Άλλος τρόπος είναι  να αντιγράφεις συχνά πυκνά σε word  κι ύστερα ...  (την έχω πατήσει αρκετές φορές,  ρωτήστε και το λαπ-τοπ  μου  που είναι γεμάτο  με τραυμαπλαστ  Big Grin )

A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Επεισόδιο 1ο - Dragonstone - by odykal - 16-07-2017, 09:27 PM
Απ: Επεισόδιο 1ο - Dragonstone - by SANDOR CLEGANE - 19-07-2017, 10:57 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)