Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 3ο - The Queen's Justice
#15
-Σε γενικές γραμμές ήταν ένα καλο επεισόδιο(αν και σε πολλά σημεία αναμενόμενο λόγω διαρροών)..3-4 θεματάκια μου έκαναν εντύπωση 1.Το ''πάθος της Σέρσευ όταν την πέφτει στον Τζέιμι(μου θύμησε τον Αίρυς απο τα βιβλία ,που κάθε φορά που έκαιγε κάποιον,ορμούσε στην γυναίκα του)2.Η δημοφιλία του Έουρον και η έπαρσή του..(ά ρε κακομοίρη,όχι γάμο θα σου δώσει,αλλά για ''γνωριμία''  με  Κουάιμπερν σε βλέπω,κατι σαν ναυτικο αντίγραφο του ''βουνού'')3.τα ''προφητικά''? λόγια της Μέλ στον Βάρυς...4. το πώς οΤζέιμι έχει δικαιολογήσει μέσα του την Σέρσευ..(ναι ο.κ,είναι τρελλή αλλα φταίνε οι άλλοι γι'αυτό..μόλις νικήσει θα φτίαξει..άλλος ένας κακόμοιρος).....και λίγη γκρίνια τώρα.....,΄,καλά ρε παίδες σεναριογράφοι,βάζετε Τζόν-Ντάνυ να μιλούν για γονείς,θείους κλπ,και ξεχνάτε τον μέιστερ Αίμον ΤΑΡΓΚΑΡΥΕΝ!!!!!!!!..τί πιο λογικό θα ήταν να της έλεγε ο Τζόν ''ξέρεις γνώρισα τον αδελφό του προπάπου σου,και μάλιστα με ''πηγαίνε με χίλια''...με κάτι τέτοια σπάνε οι πάγοι....
Υ.Γ πού είναι ο Γκόουστ ρε παιδιά?..δε θα μπορούσαν να τον βάλουν μαζί με τον Τζόν? Νά΄χει κι αυτός το πέτ του,κι όχι μόνο να κυλιέται στα πατώματα λόγω δράκων...Τον ρωτά η Ντάνυ,''είδες τους δράκους μου'', να χει κι αυτός να πει ''βλέπεις τον ανταρόλυκό μου''?(φαντάσου σκηνή τον Γκόουστ να δείχνει τα δόντια του την ώρα που πετάν οι δράκοι..χαχαχχααα)
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 3ο - The Queen's Justice - by Αίγκον V - 01-08-2017, 11:50 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)