Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Τάδε έφη ..." forum Westeros.gr
#21
"Sandor" = "SANDOR CLEGANE" για όσους έχουν ερωτηματικό.
Απλά ήθελα να "ξεφορτωθώ" το επώνυμο του Οίκου μου και τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, αλλά το κυριότερο
να ξεφορτωθώ τα περίπου 2.000 μνμ μου κι ας πούμε για "ανανέωση".
Για τους καχύποπτους δεν υπάρχει περίπτωση να βάλω " + " στον άλλο λογαρισμό, για ποιο λόγο άλλωστε;
κι ούτε απ' τον παλιό στο νέο - θα πρέπει να με εμπιστευτείτε. Εκεί θα μπαίνω μόνο για τυχόν προσωπικά μνμ (έχω να μπω εδώ κι αρκετούς μήνες) ή για καταχώρηση τραγουδιών στο "... my mood" .
Η αλήθεια είναι ότι έχω ξεκολλήσει απ' το φόρουμ και δεν μπαίνω τακτικά για να "δω', αλλά πολύ σπάνια.
Ήθελα αρκετές φορές όμως να γράψω κάτι, είτε σε σχέση με GoT είτε όχι, αλλά όπως ξέρετε δεν ...
Είχα πει, στον εαυτό μου, ότι αν ξανά έγραφα αυτή θα είχα πρώτα αφήσει το "SANDOR CLEGANE" (νομίζω ότι κάπου έγραψα, ότι έτυχε κι έγραψα με κεφαλαία τον τίτλο κι έκτοτε έμεινε έτσι) - είναι λίγο πρακτικά δύσκολο να δεις τα μνμ σου όταν έχεις κοντά στα 2000 (το γιατί, μην το ρωτάτε, καποια στιγμή στο παρελθόν προσπάθησα να το κάνω). Επίσης θυμάμαι ότι απέφευγα τα μικρά ολιγόλογα μνμ γιατί είχα "φύγει" πολύ.
Χθες είδα, παρόλο τη γενική στασιμότητα, ότι στο "Σήμερα my mood" είχε 62.599 θεάσεις, επειδή δεν έχω καλό μνημονικό πάτησα κι εγώ να γίνει 62.600 για να δω την κινητικότητα.
Με έκπληξη αλλά και χαρά είδα ότι τώρα (μεσημέρι) πλέον είναι 62.672 σε ένα "θέμα" ανενεργό από μήνες!
Έτσι λοιπόν πήρα την απόφαση να ξαναμπώ και  να αφήσω το "ίσως κάποια στιγμή αργότερα".
Έτσι κι αλλιώς (πριν το αποφασίσω) είχα χθες "θέμα για μνμ" αφού η σκέψη μου ήταν ότι "αυτό θα το έβαζα στο GoT-φόρουμ" .

Τι ήταν;  {να μην ξεχνιέμαι, να κάνω πού και πού save, γιατί την έχω πατήσει αρκετές φορές}
τελευταία ακούω Αντριάνο Τσελεντάνο,
κι ένα τραγούδι του (πόσο θα 'θελα να γνωρίζω ιταλικά! ) μιλάει για το επίκαιρο της ημέρας  : "Αγ.Βαλεντίνου".

Δεν το βάζω στο "My Mood" α) για τον μακρύ μου πρόλογο  αλλά κυρίως β) δεν με εκφράζει ως τραγούδι,  αλλά ως βίντεο !

ΥΓ: Θα 'θελα να πάρουν κι άλλοι την απόφαση να γράψουν κάτι. Έτσι, ας μην διστάσουν. Στο τόπικ αυτό γράφουμε ό,τι θέλουμε.
Κι αν δεν θυμούνται κάποιοι τον κωδικό εισόδου, ας κάνουν νέο λογαριασμό, όπως εγώ - αν δεν μας "κόψει" o admin .
Τάδε έφη ο Sandor (το ξεκίνησα πριν τα Χριστούγεννα, διάβασα το μισό, το άλλο μισό ίσως το καλοκαίρι - για το "Ζαρατούστρα" μιλάω)!

https://youtu.be/Cyw9VFK9FCs



Reply


Messages In This Thread
Απ: "Τάδε έφη ..." forum Westeros.gr - by Sandor - 14-02-2020, 01:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)