Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eπεισόδιο 1ο: Winterfell
#9
[member=821]Sunspear[/member] , όχι μόνο δεν πειράζει που άνοιξες εσύ το επεισόδιο, αλλά θα σ' ευχαριστήσω θερμά κιόλας, γιατί για κάκιστή μου τύχη, δεν είχα ίντερνετ από χθες και μόλις σήμερα το βράδυ ήρθε!!!! Οπότε, όχι μόνο δεν μπορούσα να ανοίξω το θέμα για το νέο επεισόδιο, αλλά δεν μπορούσα καν να το δω!!!!

Η πτήση του Τζον με τον δράκο ήταν επική για μένα γιατί την περιμένω/εικάζω γι' αυτήν χρόνια τώρα (στα βιβλία!)

Η αποκάλυψη της ταυτότητας του Τζον στον ίδιο ήταν άλλη μια πολυαναμενόμενη σκηνή, για να μην πω η πιο πολυαναμενόμενη, για μένα και η αντίδρασή του μου προκάλεσε αντικρουόμενα συναισθήματα. Από τη μια το σοκ που έπαθε ήταν πάρα πολύ εμφανές στο πρόσωπο και τη στάση του (μπράβο, Κιτ! ) αλλά από την άλλη, θεωρώ ότι όποιος τρώει τέτοια απίστευτη κεραμίδα, στέκεται λίγο περισσότερο στο να μάθει την πηγή όλων των πρωτάκουστων πληροφοριών και τις λεπτομέρειες που οδήγησαν στην αποκάλυψη. Θέλω να πω ότι περίμενα να επιμένει ο Τζον να μάθει το πώς και τι και ποιος είπε το ανήκουστο, γιατί δεν νομίζω ότι θα έχαυε κάτι τέτοιο τόσο εύκολα, ειδικά κάποιος που δεν θέλει να το πιστέψει.

Βούρκωσα με τη συνάντηση και αγκαλιά του Τζον με τον Μπραν κι έπειτα με την Άρυα. Το πρόσωπό του Κιτ ήταν γεμάτο συναισθήματα σ' αυτό το επεισόδιο. Όχι, γιατί πολλοί ήταν αυτοί που κατηγορούσαν τον Κιτ ότι είχε μόνο μια έκφραση! χαχα

Η Σάνσα με εκνεύρισε αφάνταστα! Το ύφος της με κάνει να θέλω να τη δείρω! Αχ, και συμπαθούσα τόσο το χαρακτήρα!

Η συνάντηση Μπραν και Τζέιμι όλα τα λεφτά! Γιατί μας το έκοψε στο καλύτερο;;;; Γιατί;;;;
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Eπεισόδιο 1ο: Winterfell - by sunspear - 15-04-2019, 11:57 AM
Απ: Eπεισόδιο 1ο: Winterfell - by nirne - 15-04-2019, 08:32 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)