Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Καλως σας βρήκαμε-Πρωτη γνωριμία!
#68
Πώς μου ξέφυγε αυτό το τόπικ; !!
Ένα +  ετεροχρονισμένο  στον [member=279]vamos1982[/member]  για 
Quote:  το κανεις να ακουγεται λες και ειναι ταβερνα...!  vamos1982
χεχεχε
 
  που μου άρεσε πολύ ,  γιατί όντως έτσι "ακουγόταν"  (είναι στη 2η σελ. )

κι ένα +  στη  [member=157]Σιέρα[/member] ,  που το θυμήθηκε και το επανέφερε.
Μου θύμισε (με βάση τη "θεωρία της σχετικότητας" )  ένα μακρινό παρελθόν  και το βλέπω ως λίγο ρετρό .

( πολύ πρόσφατα  {πάλι με  βάση τη "θεωρία της σχετικότητας" }  ρώτησα τη [member=194]nirne[/member] : 
Πότε έχει  "γενέθλια"  το  Westeros.gr ; 
  να φτιάξουμε τούρτα  και να σβήσουμε κεράκια;
  κι η απάντηση που πήρα :
Φοβάμαι ότι τα γενέθλιά του πέρασαν. 15 Ιανουαρίου 2013 γεννήθηκε. .
Η απάντηση  σχεδόν  με κάλυψε  γιατί  είχα την εντύπωση ότι  - με βάση το υλικό που υπήρχε , κι ήταν τεράστιο όταν ανακάλυψα το westeros.gr * -  ήταν χρόνια πριν !!!

*  Μετά αφού διάβασα όσα πιο πολλά μπορούσα και με ενδιέφεραν  - άρα πάνω κάτω  μήνα και βάλε -  άρχισα  κι εγώ
να γίνομαι ενεργό  -ως προς το γράψιμο -  μέλος του φόρουμ  και το πρώτο μου μνμ  ήταν  στις  16-08-2013 στο τόπικ
" Eξομολογήσεις... "      και συγκεκριμένα σε ένα τόπικ που ξεκίνησα πολύ αργότερα  "Ρετρό" - Το πρώτο μου μήνυμα
http://westeros.gr/forum/index.php/topic,10619.0.html     
Show Content
  φαίνεται τι έχω γράψει όπως και μερικοί άλλοι .

                                                                                                                  )


Κι επειδή μου άρεσε, έτσι λοιπόν  με έπιασε λίγο το μεράκι  κι έγραψα  με το παρόν μνμ  για το παρόν τόπικ  τους  Πρώτους "ομιλητές"  (γιατί έτσι φαίνεται ότι γράφουν πρώτη φορά  και ότι το σάιτ είναι εντελώς νεοδημιούργητο  **  ) :
( βάζω sp  για οικονομία  οπτικού χώρου )
 
Show Content

ΥΓ1 :  Μου έκανε εντύπωση  που έγραφαν κι επισκέπτες,  τώρα μπορούν;  πάντα μπορούσαν ;
ΥΓ2 :  Επίσης είδα πολλά ονόματα που δεν ήξερα,  πολλά ονόματα ***   που μου άρεσαν  πχ uruviel, aelian ,  (θα πρέπει αστεία ή και σοβαρά  να κάνουμε  μια ψηφοφορία   τα μέλη  - κι εκτός ίσως -  για τα πιο  ωραία ονόματα   δηλ. αυτά που  μας αρέσουν στα αυτιά ) ,  όπως κι επίσης  επειδή είναι παρεμφερές το   http://westeros.gr/forum/index.php/topic,10414.0.html    " Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ... "  δίνεται η ευκαιρία να το "ανακαλύψουν"  πολλοί και να μάθουμε κι οι πολλοί το  "γιατί" ... 
Show Content

***  ( Sorry  [member=110]Durzo[/member] )  Ίσως  θα πρέπει να μαζευτούμε σε καμία πλατεία να διαδηλώσουμε, διαμαρτυρηθούμε κι απαιτήσουμε  να επαναφέρει ο Durzo  το  "Tywin Lannister"!!!

Τροπ/ση :  Ορίστε γράφω τόση ώρα που ξέχασα να συστηθώ:  με λένε Κώστα κι είμαι απ' το Βορρά,  συγχαρητήρια στους υπεύθυνους του σάιτ,  σ' αυτούς που ασχολούνται γενικότερα κι ειδικότερα  κι όπως ευχήθηκα  σε κάποιο άλλο τόπικ (δε θυμάμαι πού) όταν θα έχει τελειώσει το "Ταξίδι"  { θα μου λείψει } ,  αλλά καλά να ' μαστε  ,  να βρούμε ένα τρόπο να βρισκόμαστε στο "λιμάνι"  και ... να τα λέμε ...

2η τροπ/ση :  Επίσης θα ήθελα και μου άρεσε  να γινόταν μια αναφορά  για το ιστορικό του πρώτου καιρού, τότε που το σάιτ ήταν "μωρό",  από σκέψεις, συναισθήματα, δυσκολίες κ.α.
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Καλως σας βρήκαμε-Πρωτη γνωριμία! - by Παγουράς - 27-01-2013, 03:06 PM
Απ: Καλως σας βρήκαμε-Πρωτη γνωριμία! - by SANDOR CLEGANE - 14-04-2016, 12:20 PM
Καλως σας βρήκαμε-Πρωτη γνωριμία! - by winter is coming - 14-04-2013, 09:51 AM
Καλως σας βρήκαμε-Πρωτη γνωριμία! - by Fire & Blood - 22-04-2013, 07:57 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)