Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Η βασίλισσα είναι έγκυος ΣΤΟΠ!
#39
Quote:
\"Georgia Stark\":37vkcja4 Wrote:Το γραμμα ομως με εχει προβληματησει :? ε,καλα,θα περιμενουμε 2 εβδομαδες και θα δουμε αν [spoiler=Spoiler:37vkcja4]οι νεκροι ειναι περισσοτεροι σε αυτο το γαμο.Μπορει να πεθανει κιολας η Talisa με το μωρο (αν υπαρχει κιολας μωρο).Ναι,το ξερω,εχω λισαξει με την Talisa Tongue Tongue [/spoiler:37vkcja4]

...[spoiler=Spoiler:37vkcja4]Θα στείλουμε ρε παιδί μου ένα μήνυμα στο HBO σαν επίσημο φαν κλαμπ να τους πούμε αν υπάρχει να μας την στείλουν ή αν δεν υπάρχουν να ετοιμάσουν μια σκηνή με το θάνατό της .... να ξεσκάσεις!!![/spoiler:37vkcja4]

χαχαχα

Quote:
\"Georgia Stark\":37vkcja4 Wrote:[spoiler=Spoiler:37vkcja4]Βασικα εμενα μου αρεσει πολυ ο Robb οπως αλλωστε φαινεται και απο την φωτογραφια που εχω και ειναι λογικο να μη την συμπαθω Tongue Επισης τη θεωρω 60% υπευθυνη για το θανατο του Robb,γιατι αν δε την ειχε παντρευτει δε θα πεθαινε,θα ζουσε για λιγο ακομη.[/spoiler:37vkcja4]

[spoiler=Spoiler:37vkcja4]Έλα τώρα... Τα θελε και τα παθε κι ο Ρομπ. Όταν δίνουμε τον λόγο μας, να τον δίνουμε. Εκείνη γιατί να μην τον θέλει; Και βασιλιάς του Βορρά ήταν, και ωραίος ήταν, όλα τα χε. Στον Ρομπ πέφτει η ευθύνη των πράξεών του.

Και στην τελική, πιστεύω ότι αν δεν ήταν η Τζέην/Ταλίσα, θα ταν κάποια άλλη.[/spoiler:37vkcja4]

Ντάξει, καλή είναι και Ταλίσα της σειράς πάντως. Πιο ενδιαφέρον χαρακτήρας από την Τζέην.
Και η σκηνή που λέει στον Ρομπ την ιστορία της στο 2ο κύκλο, μου είχε αρέσει πολύ.

ε ενταξει,οντως φταει και ο Robb αλλα φταει λιγο και αυτη :p τελοσπαντων!Νιωθω οτι σας εχω πρηξει με την Talisa :p sorry! Smile
Reply


Messages In This Thread
Η βασίλισσα είναι έγκυος ΣΤΟΠ! - by georgia stark - 21-05-2013, 08:45 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)