Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere
#12
Ηταν πολυ καλο επεισοδιο,αν και θα ηθελα να δω και κατι παραπανω.Στο βιβλιο διαβασα τη σκηνη του Red Wedding και περιμενα να γινει αυτο με τον Grey Wind,αλλα δεν εγινε.Στενοχωρηθηκα παρα παρα παρα παρα πολυ που πεθανε ο Robb Sad Οταν εκλεισαν οι πορτες της αιθουσας και αρχισε να παιζει το Rains of Castamere κι εγω ανατριχιασα.Η Cat ηταν η μονο που καταλαβε οτι κατι δε παει καλα?Οι υπολοιποι δεν ηξεραν οτι το Rains of Castamere ειναι το τραγουδι των Lannister? :/ Δεν εχω διαβασει ακομη τα βιβλια,αλλα ο Blackfish που ηταν οταν εγινε η σφαγη?Δε τον ξαναειδαμε,ετσι δεν ειναι?Παντως η τραγικη ειρωνια ηταν οτι ο Jon βρισκοταν ακριβως απο κατω απο τον πυργο οπου κρυβοταν ο Bran και ο Rickon και ουτε ο Jon ουτε τα αδελφια του καταλαβαν οτι βρισκονται στο ιδιο μερος,παρα το γεγονος οτι ο Bran Μεσω του Summer ειδε τον Jon.Τραγικη ειρωνια ειναι και οτι η Arrya εφτασε τοσο κοντα στην οικογενεια της και εν τελει δε τους ειδε :/ Επισης εχω εκνευριστει με την Daenerys,γιατι δε την ενδιαφερει ο Jorah.Ειμαι η μονη που τους θελει ζευγαρι? Tongue Tongue Περιμενω με ανυπομονησια το επομενο επεισοδιο,απο το trailer φαινεται οτι θα γινει χαμος!
Reply


Messages In This Thread
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere - by georgia stark - 03-06-2013, 11:42 AM
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere - by warlord6 - 03-06-2013, 02:09 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)