Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere
#29
Quote:κατά δεύτερο,έκανα μια γρήγορη \'\'αυτοψία\'\' σχετικά με το επεισόδιο...Στο Twitter και το facebook έγινε Ο χαμός...
Οι αντιδράσεις των ανθρώπων που δεν γνώριζαν το τι θα συμβεί, κυμάνθηκαν από το να δηλώσουν οτι δεν θα ξαναπαρακολουθήσουν τη σειρά, ρίχνοντας κατάρες στους παραγωγούς και τον GRRM, εως το να κλαίνε (κυριολεκτικά) με μαύρο δάκρυ...Κάποιος τούιταρε οτι θα στείλει στο HBO την απόδειξη της πληρωμής του ψυχοθεραπευτή του, ώστε να αναλάβει το κανάλι το κόστος... :lol: Υπάρχει σελίδα στο Facebook ...Game Of Thrones Support Group... :lol:
Δεν νομίζω οτι έχει υπάρξει ποτέ τόσο μαζική και συναισθηματικά φορτισμένη αντίδραση για μια σειρά...

Τα φόρουμ για το ASOIAF του εξωτερικού είναι offline για το μεγαλύτερο μέρος της ημέρας...Από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω, ακόμα και οι \'\'γνώστες\'\' έχουν σοκαριστεί, ενώ η πλειονότητα των μελών δίνει στο επεισόδιο 10/10...(Το επεισόδιο έχει κάποια \'\'ελαττωματάκια\'\' κατά την άποψη μου, αλλά...Seven Hells, who gives a damn!)

Τρίτο, δεν είναι θεός ο Rickon Stark σε αυτό το επεισόδιο;

What he said. Ναι είχε κάποιες παράπλευρες απώλειες το επεισόδιο αλλά δεν πειράζει τα συγχωρούμε όλα Tongue

Ήθελα να πετάξω το φορητό από το παράθυρο αλλά μένω στο ισόγειο οπότε δεν μπορούσα. Τώρα το είδαμε κιόλας περίπου όπως το φανταστήκαμε. Ο Robb έπεσε σαν τον Boromir (στο περίπου εντάξει δεν πάλευε με orc και τα συναφή). Και η μάχη του Jon πολύ ωραία.

Υ.Γ. Θεική εικόνα Sunspear.

Υ.Γ. 2 Αυτός ο Bolton πόσο θυμίζει Tywin πια? Εγω τους βλεπω και μοιαζουν υπερβολικα.
\"Needle was Robb and Bran and Rickon, her mother and her father, even Sansa. Needle was Winterfell\'s grey walls, and the laughter of its people. Needle was Jon Snow\'s smile.”
Reply


Messages In This Thread
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere - by warlord6 - 03-06-2013, 02:09 PM
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere - by arya miles - 03-06-2013, 07:06 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)