Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere
#76
Quote:Μια ερώτηση, βρε παιδια, επειδη ειμαι καινουργια και εχω πλεον εκνευριστει απο το τι εχω αντιμετωπισει σε αλλο φορουμ: Cry

Εδω, σε αυτα τα θρεντ (οχι στο κομματι \"ακομα διαβαζω\") μπορουμε να λεμε ελευθερα πραματα για τη σειρά *και* τα βιβλια μαζι; Και αν ειναι να πουμε κατι για παρακατω που να ειναι και απο τα βιβλια, να μπαινει σε spoiler-tag και να ειμαστε ΟΚ?

Ειλικρινα ενας απο τους λογους που αρχιζει να με χαλαει το Game Of Thrones ειναι που πρεπει συνεχως να προσεχω το στομα μου. Και spoiler-tags να βαζω για ΑΣΧΕΤΟ ΠΡΑΜΑ που δεν ειναι σποιλερ, μου τη λενε. Ελεος. Σειρα βλεπω, ξερω τι θα ακολουθησει, θελω η ερμη να μοιραστω τις σκεψεις μου και εκνευριζομαι.

Εδω να κουβεντιασω; Πλιζ? Cry Δηλαδη αμα πω για τα μαλλιά του Ντααριο, για τριχες, ειναι απαπαπαπαπαπαπαπαπα; Sad

Θενκς Smile

Εδώ υποθέτουμε οτι διαβάζουν το νήμα άνθρωποι που έχουν δει μόνο τη σειρά, και γράφουμε αναλόγως....Για τα βιβλία μπορείς να γράψεις εδώ, αρκεί να μην αναφέρεσαι σε γεγονότα και καταστάσεις που δεν έχουμε δει στη σειρά....

Αν δεν είσαι σίγουρη ,βάλε ένα spoiler...

(Για τα μαλλιά του Daario πες οτι θες.... :lol: :lol: :lol: )
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply


Messages In This Thread
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere - by warlord6 - 03-06-2013, 02:09 PM
Επεισόδιο 09 - Rains of Castamere - by sunspear - 05-06-2013, 12:03 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)