Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
πραγματα που μου (και δεν) αρεσαν στην τριτη σεζον..
#4
Δεν μου αρεσαν.
1.Το πως αλλαξαν τα γεγονοτα με το πεσιμο των Αλλων στη Γροθια των Πρωτων Ανθρωπων,και εδω θα διαφωνισω οτι ηταν θεμα προϋπολογισμου.Το συμβαν εχει ως εξης απ\'ο,τι θυμαμαι..
Ειναι μαυρα μεσανυχτα στον καταυλισμο της Νυχτερινης Φρουρας,ακουγονται ξαφνικα 3 σαλπισματα,ο κοσμος ξυπναει μεσα στον πανικο προσπαθωντας να καταλαβει τι παιχτηκε,γινεται χαμος μεχρι να φορεσουν οπλισμους και να ανασυνταχθουν,και Σαμ στελνει τα κορακια με τη ψυχη στο στομα.Δηλαδη ποσο δυσκολο ηταν να βαλεις κοσμο να τρεχει πανικοβλητος περα δωθε προσπαθωντας να βαλουν ρουχα και να παρουν οπλα ενω σκιες να τρεχουν γυρω τους?
2.Το πως αλλαξαν το συμβαν με τον Σαμ που σκοτωνει τον αλλον.Οσοι διαβαζουμε τα βιβλια περιμεναμε πως και πως τη σκηνη αυτη,οπου ο Σαμ μενει απο δυναμεις κα βγαινει εκτος φαλαγγας της Ν.Φ και ενω πηγαινουν οι φιλοι του να τον βοηθησουν να σηκωθει,τους βγαινει ο αλλος μεσα απο τα δεντρα και αυτος τον σκοτωνει αποκτωντας το ψευδονυμο \"δολοφονος\".Τωρα αντε να το πεις και να μας πιστεψουν που σε ειδε μονο η Γκιλι.
3.Το οτι χαθηκε ο Κρυοχερης.Στο επεισοδιο που ο Σαμ σκοτωνει τον αλλο απο πανω τους υπαρχουν χιλιαδες κορακια τα οποια μας προετοιμαζαν να δουμε τον Κρυοχερη..Μαλλον δεν προλαβε τα γυρισματα...

Γι\'αυτα που μου αρεσαν αυριο..
Reply


Messages In This Thread
πραγματα που μου (και δεν) αρεσαν στην τριτη σεζον.. - by snow ghost - 16-06-2013, 11:52 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)