Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιόν Βασιλιά θα προτιμούσατε?
#52
(22-06-2014, 09:55 PM)Winter is here link Wrote: χαχα δεν με πειραζει, τα εχω μαθει ολα πια απο τα φορουμ, ουτως η' αλλως ευχαριστιεμαι το διαβασμα σιγα σιγα. Μπραβο σου παντως που εχεις ασχοληθει τοσο, πραγματικη αφοσιωση..

Εμενα μ'αρεσει που βλεπω τους Λανιστερ στο θρονο, τους αγαπω κι ας τους σιχαινομαι, ειναι τοσο ενδιαφεροντες. Μου θυμιζουν την αξιαγαπητη ελαττωματικη ανθρωπινη φυση ;D ειναι και ξανθοι κι ομορφοι<3
Η αλήθεια είναι ότι πριν γραφτώ εδώ είχα γραφτεί και σε άλλο και εκεί έπρεπε να έχεις διαβάσει τουλάχιστον 3 φόρες τα βιβλία για να είσαι ικανός να καταλάβεις τι εννοούν. Μερικές φόρες πραγματικά οι συνδέσεις που κάνουν είναι πχ κάτι που είχε γίνει 1000 χρονιά πριν ή στα αλλά βιβλία και αν δεν το έχεις διαβάσει προσεκτικά είναι πολύ δύσκολο να μπορείς να καταλάβεις. Έμενα πάντα η αγάπη μου ήταν τα βιβλία, το αγαπημένο μου μάθημα ήταν τα κείμενα και η ανάλυση τους, το fantasy είναι το αγαπημένο μου είδος και είχα ευκαιρία να κάνω practice στα αγγλικά. Όποτε αυτή η σειρά ήταν τέλεια για μένα. Και ναι ξέρω ότι ακούγομαι σαν ψώνιο.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Ποιόν Βασιλιά θα προτιμούσατε? - by jons spearwife - 22-06-2014, 10:31 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)