Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8o επεισόδιο.. ίσως η πιο σοκαριστική στιγμή στη σειρά
#42
Λοιπόν:

1) Μου άρεσε η κίνηση της κάμερας στην σκηνή του Molestown, μας προετοιμάζει ότι κάτι θα γίνει!!! Ειδικότερα σε συνδυασμό με το βλέμμα της Gilly μόλις καταλαβαίνει ότι ''μας-την-πέφτουνε-θα-καεί-το-Κορδελιό''!!!

2)Θλιμμένος Έντ!!!!!!! Respect!!!

3) Καταλαβαίνω απόλυτα το γιατί ο Γκριζοσκώληκας κοιτούσε έτσι την Μissadei... Kαι ευνουχισμένος να είσαι ,απλά δεν γίνεται να μην θαυμάσεις αυτό το πλάσμα....

4) Ramsey my boy... Ι Love To Hate You λέμε!!!

6) To storyline της Sansa σε αυτό το επεισόδιο έχει ως σκοπό να ''τρολάρει'' τους αναγνώστες των βιβλίων, δεν μου το βγάζετε από το μυαλό!!! Eιδικά από το σημείο και μετά όπου η Sansa ρίχνει αυτά τα γεμάτα σεξουαλικά υπονοούμενα βλέματα στον Baelish!!! H πλοκή θα γυρίσει σε  επόμεναεπεισόδια, είμαι σίγουρος, και θα ανακαλύψουμε ότι η Sansa προσπαθεί να ''εκμεταλλευτεί'' προς όφελος της το γεγονός ότι ο Baelish τη γουστάρει.
Still... WTF!!! Και βάζω στοίχημα ότι κάποιον επόμενο κύκλο θα δούμε γυμνή ΚΑΙ την Sophie Turner.... (Επαναλαμβάνω: WTF!!!! Αφήστε ρε παραγωγοί και μια γυναίκα ντυμένη!!!)

7) Περίμενα περισσότερο συναίσθημα από την Emilia Clark στην σκηνή με τον Jorah...

8) Unimportant o Bran Stark ρε Bolton πρεσβύτερε;;;; Really??????

9) Arya θεά όπως πάντα!!!! περιμένω βουνό από memes!!!

10) Θα μου λέιψουν οι σουρεαλιστικοί διάλογοι πέρι ξαδελφοκτονίας και σκαθαριών των αδελφών Lannister...



Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply


Messages In This Thread
Απ: 8o επεισόδιο.. ίσως η πιο σοκαριστική στιγμή στη σειρά - by sunspear - 03-06-2014, 01:03 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)