Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] 10ο-Επεισόδιο-Preview
#84
Μάλλον δεν έδωσα να καταλάβετε καλά τι εννοώ...
Επιμένω ότι μου επιτρέπεται να μου αρέσει ή όχι κάτι ή να το θεωρώ χαζό ή έξυπνο, να το θεωρώ ανώφελο ή "εγκληματικό" και να μπορώ να το λέω σε ένα φόρουμ χωρίς να πρέπει οπωσδήποτε κάποιος να με "επαναφέρει στην τάξη", σωστά; Κι αν ακούγομαι επιθετική (πράγμα που ειλικρινά δεν το θέλω καθόλου), είναι ότι γενικά δεν είναι και πολύ ωραίο να λέμε σε κάποιον που λέει τη γνώμη του ότι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ή ότι ΠΡΕΠΕΙ να του αρέσουν ή όχι όλα στη σειρά ή στα βιβλία και να μη τα κρίνει. Σ' αυτό απάντησα εγώ κυρίως και κατέθεσα και τα επιχειρήματά μου. Τώρα αν κάποιος έχει άλλη άποψη πάνω στα φίλλερς της σειράς, είναι ευπρόσδεκτος να την πει, άλλωστε αυτό ακριβώς είναι το θέμα του θρεντ. Πάνω στο θέμα του θρεντ λοιπόν κατέθεσα την άποψή μου όπως έκανε και ο Fixxer όσον αφορά το φίλλερ της πιθανής συνάντησης της Άρυα και της Μπριέν. Δε θα έλεγα τίποτα αν κάποιος δε συμφωνούσε μαζί μου και εξέθετε τα επιχειρήματά του για το γιατί θεωρούσε το φίλλερ απαραίτητο. Όμως δεν έγινε ακριβώς έτσι και γι' αυτό η συζήτηση πήγε αλλού.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] 10ο-Επεισόδιο-Preview - by nirne - 11-06-2014, 06:44 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)