Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] 10ο-Επεισόδιο-Preview
#86
(11-06-2014, 07:02 AM)atropos link Wrote: Μάλλον με κάποιο τρόπο σε εκνεύρισα  ??? αλλά δεν είχα καμία πρόθεση. Ίσως εσύ δεν κατάλαβες τι εννοούσα, ή σε μπέρδεψε ο τόνος μου. Να σε επαναφέρω στην τάξη  :o;! Απλά είπα την άποψη μου πάνω στη δική σου! Τέλος πάντων, ίσως με κάποιο τρόπο σε προσέβαλα και λυπάμαι γι' αυτό ειλικρινά.

Δικαίωμα σου είναι και προφανώς και θα έχεις άποψη για τη σειρά, και θα σχολιάζεις κάτι ως χαζό ή έξυπνο. Όταν λες όμως ότι κάτι είναι ανώφελο, απλά ήθελα να σου δείξω και μια άλλη οπτική, όπως τη δική μου που δεν θεωρεί τίποτα ανώφελο για τη σειρά, εφόσον μπορεί πιθανότατα να ωφελεί μια άλλη ομάδα θεατών. Αν εσύ συνεχίζεις να το θεωρείς έτσι και διαφωνείς μαζί μου, με γειά σου με χαρά σου, δε γίνεται να συμφωνούμε σε όλα όλοι..

Επαναλαμβάνω, απλά ήθελα να δείξω μια άλλη οπτική, δεν έχω το δικαίωμα; Δεν σε "επανέφερα στην τάξη", ούτε είπα τι πρέπει να σου αρέσει και τι όχι... Απλά είχα διαφορετική άποψη και την είπα....

Συγγνώμη! Δεν εννοούσα εσένα μ' αυτό που είπα: "να με επαναφέρουν στην τάξη"! Αν διαβάσεις πιο πριν πώς ξεκίνησε η κουβέντα, θα καταλάβεις τι εννοούσα. Γι΄αυτό και δεν έκανα παράθεση τα δικά σου λόγια άλλωστε! Χίλια συγγνώμη και πάλι αν φάνηκε έτσι, αλλά σίγουρα δεν πήγαινε σ' εσένα αυτό που έγραψα! Απλώς, σου εξήγησα γιατί έγραψα ό, τι έγραψα εξαρχής!
Και πάλι συγγνώμη!  Sad
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: [Spoilers] 10ο-Επεισόδιο-Preview - by nirne - 11-06-2014, 07:11 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)