Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] 10ο-Επεισόδιο-Preview
#95
(11-06-2014, 06:12 AM)atropos link Wrote: Τέλος πάντων, για να μη το κουράζω, πιστεύω ότι ΚΑΘΕ σκηνή εξυπηρετεί ένα σκοπό. Τα βιβλία έχουν ΧΙΛΙΑΔΕΣ πράγματα, οπότε το να χρησιμοποιούν απλά φίλερς, μου ακούγεται πολύ πεζό για να ισχύει. Απλά κάποιες σκηνές είναι στοχευμένες σε άτομα όπως εγώ ή εσύ, άλλες για τον φίλο μου που δεν έχει διαβάσει αλλά έχει ψάξει όλα τα spoilers και άλλες για τον απλό θεατή που θέλει να δει μια ωραία σειρά και να μη χάνεται στον τεράστιο αυτό κόσμο που μόλις γνώρισε.

Μπορεί φυσικά και να κάνω και λάθος Tongue

Θα συμφωνησω μαζι σου. Επειδη εχω σπουδασει κινηματογραφο λεω παντα οτι μια καλη ταινια η σειρα δεν εχει ποτε περιττες σκηνες, ολες εχουν το λογο τους. Ακομα κι αν δεν καταλαβαινουμε το λογο ακομα.

Για την Γιαρα που λετε, εμενα δεν μου φανηκε περιττη. Εβγαλε καταρχας κατι συναισθηματικο, η αδερφη που δεν εγκαταλειπει τον αδερφο αλλα μας βοηθησε και να καταλαβουμε σε τι βαθμο εχει γ@μηθει η ψυχολογια του Θηον, διοτι οπως ειπαμε δεν διαβαζουμε τα βιβλια και δεν μπορουμε να μπουμε στο μυαλο του καθενα. Εκει καταλαβαμε οτι εχει χασει την ταυτοτητα του.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Απ: Απ: [Spoilers] 10ο-Επεισόδιο-Preview - by Nica - 11-06-2014, 01:30 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)