Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Τηλεοπτική Σειρά)
#48
Παιδιά, εβλεπα ξανα απ την αρχη τον πρωτο κύκλο, οταν παρατήρησα το πώς μπήκε στη σειρα η σέι. Και παρατήρησα οτι:

1)Σ αυτο το παιχνίδι που παίζουνε με Τύριον και Μπρόν (τύπου θαρρος η αλήθεια), εχω την αίσθηση οτι η Σέι υπενίσεται οτι κατάγεται απο καλή οικογένεια (?)
2)Όταν ο Τύριον εξιστορεί το σκηνικό με την πρώην γυναίκα του, και λέει πως την πάτησε και τον "κορόιδεψε" η πόρνη επειδή ήταν μικρός και ανόητος, εκείνη του λέει οτι ακόμη έτσι είναι, κάτι που ήταν σαν να του λέει πως και τώρα κορόιδο πιάνεται.
3)Στην αρχή της σκηνής δείχνει ένα παιχνίδι με φωτιά που κάνει στον τύριον κι εκείνει δείχνει πως δεν ενιωθε να καίγεται.(ακυρο δεν είναι?γιατι να το βάλουν..?)
4) Επίσης μου φάνηκε λίγο άκυρος ο τρόπος που κατέληξε στον Τύριον η Σέι, αφού αρχικά ήταν απόκτημα του Μπρόν, πώς και την άφησε στον Τύριον έτσι χωρίς δεύτερη κουβέντα?

Αν κάποιος έχει καμια ιδέα πάνω στο θέμα ας το σχολιάσει μπας και ξεμπερδευτω!Τα βιβλία αναφέρουν κάτι ?...Γιατι εγώ δεν τα έχω διαβάσει.
Reply


Messages In This Thread
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Τηλεοπτική Σειρά) - by efatsi - 26-04-2015, 11:28 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)