Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Τηλεοπτική Σειρά)
#75
(19-05-2016, 08:45 PM)nirne link Wrote:Οπότε, η σειρά έδειξε ότι δεν εμπιστεύονται καθόλου τον ΜΔ γιατί πιστεύουν ότι ενεργεί υπέρ των δικών του συμφερόντων αλλά τον κρατάνε για να ελέγχει τον μικρό υπέρ των δικών του συμφερόντων; Δε μου βγάζει νόημα αυτό.
(rofl)
σα να τα έγραψα μεθυσμένη! ωωω γελάω μόνη μου!
όχι, δεν εννοώ αυτό ακριβώς αλλά επειδή είχε/έχει προβλήματα συμπεριφοράς και αντίληψης και αν μπορούσε θα τους έστελνε όλους να πέσουν απ΄την τρύπα ο ΜΔ τουλάχιστον μπορεί να τον κουμαντάρει - φάνηκε στο 4ο επεισόδιο που γλύτωσε από θάνατο τον στρατηγό. Εννοείται ότι δρα για τα δικά του συμφέροντα αλλά τουλάχιστον οι άρχοντες της περιοχής θα μείνουν ζωντανοί επειδή ο ΜΔ δε φαίνεται αρκετά τρελλός για να τους σκοτώσει όλους μονομιάς όπως θα έκανε ο μικρός (που έχω κολλήσει και δε θυμάμαι το όνομά του). Στον ΜΔ μπορούν να προσφέρουν ανταλλάγματα, λεφτά, υπηρεσίες, γνωριμίες... στο παιδί που δεν έχει αναπτύξει κρίση δεν έχουν τίποτε να προσφέρουν για να μην τους σκοτώσει.
"Μόνοι γεννιόμαστε και μόνοι πεθαίνουμε,αλλά καθώς περπατούμε μέσα σε αυτό το μαύρο πέπλο παίρνουμε δύναμη ο ένας από τον άλλο." - Μελισάντρα
Reply


Messages In This Thread
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Τηλεοπτική Σειρά) - by Venier - 19-05-2016, 08:50 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)