Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Τηλεοπτική Σειρά)
Καλημερα σας?
Θα απαντησω με την αναποδη σειρα στα ποστ σας.
Ναι φιλε odykal (υποθετω οτι εισαι αντρας), συμφωνουμε λοιπον. Ο nights king φυσικα και δεν ηταν ο πρωτος white walker και επισης οπως ειπε και ο μαρτιν, δυσκολο να επιβιωσε εως σημερα...
Αντιθετα, στην σειρα οχι απλα μας τον δειχνουν αλλα μας δειξαν τωρα οτι ηταν και ο πρωτος που δημιουργηθηκε...και γιαυτον ακριβως τον λογο πιστευω οτι μεσα στο μυαλο του μαρτιν οι white walkers δεν ειναι δημιουργηματα των παιδιων. Αυτο ειναι κατι που απο οτι αντιλαμβανομαι εγω ειναι ιδεα των d&d.

Φιλη nirne,
Και μενα ο jon ειναι ο αγαπημενος μου, για τους ιδιους λογους περιπου. Ειναι η πιο "τραγικη" φιγουρα της σειρας και η πιο ηρωικη επισης.
Αδικημενος αλλα οχι καημενος.
Προοδευτικος εξ αναγκης αλλα και βαθια συντηρητικος σε καποια θεματα.
Εχει μυαλο αλλα δεν ειναι κουτοπονηρος. Εχει ψυχη και παθος αλλα ειναι και ευγενικη μορφη και καλος οσο δεν παει αλλο. Εχει παιδικη ψυχη χωρις να εχει χαζο μυαλο. Ασχετα που στο τελος εσκασε και παρασυρθηκε απο τον ραμσεη...
Γενικα ειναι γεννημενος ηρωας.

Ειμαι πολυ περιεργος ομως να δω τι θα κανουν οι d&d στο τελος με το θεμα του αζορ αχαι. Θα ξενερωσω πολυ αν μας παρουσιασουν για αζορ την ντανυ αντι για τον jon
Reply


Messages In This Thread
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (Τηλεοπτική Σειρά) - by Kryptiae - 19-08-2016, 08:16 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)