Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γονείς του Varys-spoilers
#6
(24-06-2014, 07:48 AM)Aerion Targaryen link Wrote:Τί σκοπούς έχουν όμως;Αν ο Varys είναι Brightflame τότε είναι αυτός που παρέβλεψαν από τον θρόνο (όταν έγινε η συνεδρίαση για το ποιός θα γίνει βασιλιάς είχε ήδη αυτοκτονήσει ο Aerion και η πρώτη επιλογή από άντρες ήταν το μωρό παιδί του).Τί είναι ο Illyrio;Άμα ο ένας είναι Blackfyre και ο άλλος Brightflame τότε γιατί συνεργάζονται;Και η κλασσική ερώτηση για τον FAegon είναι γιατί ο Varys να είπε για αυτόν στον ετοιμοθάνατο Kevan Lannister;Τί θα είχε να κερδίσει;
Καταρχήν να πω ότι συμφωνώ με την silver lady παραπάνω.

O Varys αποκλείεται να είναι ο γιος του Aerion, απόγονος του ίσως. Αλλά δεν θυμάμαι που είχε αναφερθεί ότι η πρώτη επιλογή για τον θρόνο ήταν ο γιος του Aerion. Anyway, αυτό που θέλει ένας BlackFyre και ένας BrightFlame είναι το ίδιο πράγμα εκδίκηση. Εκδίκηση από τους Targ: οι Targ κατέστρεψαν την οικογένεια μου? Θα καταστρέψω και εγώ αυτούς. Με ποιον τρόπο? Διαλύω την δυναστεία τους και καθιστώ την δική μου οικογένεια ως την βασιλική δυναστεία.

Common misconception ο Varys δεν είπε ο Aegon Targaryen ο γιος του Rhaegar είπε απλά ο Aegon ο Kevan σκέφτηκε ό,τι νά 'ναι

Αν εγώ πω: ο Rhaegar είχε τρία παιδιά, 2 γιους και μια κόρη και είναι νεκρός τι θα καταλάβεις?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Γονείς του Varys - by atropos - 24-06-2014, 06:17 AM
Απ: Απ: Γονείς του Varys - by jons spearwife - 25-06-2014, 03:30 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)