Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γονείς του Varys-spoilers
#7
(25-06-2014, 03:30 PM)Jons Spearwife link Wrote:[quote author=Aerion Targaryen link=topic=10398.msg12848#msg12848 date=1403596113]
O Varys αποκλείεται να είναι ο γιος του Aerion, απόγονος του ίσως. Αλλά δεν θυμάμαι που είχε αναφερθεί ότι η πρώτη επιλογή για τον θρόνο ήταν ο γιος του Aerion. Anyway, αυτό που θέλει ένας BlackFyre και ένας BrightFlame είναι το ίδιο πράγμα εκδίκηση. Εκδίκηση από τους Targ: οι Targ κατέστρεψαν την οικογένεια μου? Θα καταστρέψω και εγώ αυτούς. Με ποιον τρόπο? Διαλύω την δυναστεία τους και καθιστώ την δική μου οικογένεια ως την βασιλική δυναστεία.

Ψάξε για το Great Council,πρώτη επιλογή ήταν η κόρη του Daeron the Drunker (η οποία ήταν γυναίκα και διανοητικά καθυστερημένη),η δεύτερη ο Aerion ο οποίος ήταν εξόριστος (και τρελός),η 3η ο Aemon και τέλος ο Aegon V.

(25-06-2014, 03:30 PM)Jons Spearwife link Wrote:Common misconception ο Varys δεν είπε ο Aegon Targaryen ο γιος του Rhaegar είπε απλά ο Aegon ο Kevan σκέφτηκε ό,τι νά 'ναι

Αν εγώ πω: ο Rhaegar είχε τρία παιδιά, 2 γιους και μια κόρη και είναι νεκρός τι θα καταλάβεις?

Μπορεί να εννοείς για έναν παλιό Rhaegar αλλά τι σημασία θα είχε να μιλήσει για κάποιον Aegon έτσι απλά ο Varys;

BURN THEM ALL
Reply


Messages In This Thread
Απ: Γονείς του Varys - by atropos - 24-06-2014, 06:17 AM
Απ: Απ: Απ: Γονείς του Varys - by Aerion Targaryen - 25-06-2014, 06:23 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)