Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ...
#5
- Nirne, (ειλικρινά, απ' τα πιο ωραία ονόματα ή nickname) (το πχ "Βαλκυρία" από σένα το "εμπνεύστηκα" )
γιατί απογοητεύτηκες απ' το βιβλίο που έγαφες;!  Σε κάποιον άλλον μπορεί να άρεσε!
Θα μπορούσες-μπορείς να ξανακάνεις μια αρχή.  Όταν κολλάς κάπου , το καλύτερο είναι να τα παίρνεις απ' την αρχή ή να ξαναπιάνεις την αρχική σου ιδέα.  Επίσης για μένα, η "απλότητα" είναι η μεγαλύτερη ομορφιά.
- Σιέρα,  ομολογώ ότι διαβάζεις-ερευνείς σε βάθος (σε αντίθεση από μένα που αν το κάνω, το πιο πιθανόν είναι να "ξεχάσω" , εκτός κάτι συνταρακτικού ) και θαυμάζω τη διαύγεια σου ώστε να έχεις τέτοιες λεπτομέρειες!
  α) Απ' την ιστορία που προανέφερες, μου θύμισε κάτι λίγο απ' την " Υπάτεια ", μεγάλη επιστήμων και φιλόσοφος , ανάμεσα στην κυριαρχία των αντρών  και τέλος (αντε δε το βάζω σε spoiler) σκοτώθηκε απ' τους Χριστιανούς της Αλεξάνδρειας.
  β) είσαι φαν της Βουγιουκλάκη;!!
- Odykal, είσαι ένας απ' τους λόγους (ως όνομα), μαζί με daffynash κ.α. ,  που έκανα αυτό το ποστ!
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ... - by SANDOR CLEGANE - 04-07-2014, 11:39 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)