Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ...
#12
(06-07-2014, 01:49 AM)daffynash link Wrote:[quote author=SANDOR CLEGANE link=topic=10414.msg13247#msg13247 date=1404473988]
- Odykal, είσαι ένας απ' τους λόγους (ως όνομα), μαζί με daffynash κ.α. ,  που έκανα αυτό το ποστ!

Να μη σου χαλάσω το χατίρι λοιπόν...

Το daffynash όπως μπορεί να καταλάβει κανείς δεν έχει καμία σχέση με το Asoiaf/GoT...
[/quote]
:o
αν δε διάβαζα αυτό το ποστ θα εξακολουθούσα να νομίζω ότι το νικ σου είναι dannynash κ έχει κάποια σχέση με την Daenerys. Αναρωτιόμουν κιόλας γιατί το Dany το έχεις με δύο n!


Το δικό μου είναι κλασικό Βενετικό επίθετο, λατρεύω Venezia κ 16ο αιώνα βεβαίως βεβαίως, μου αρέσει πολύ η ιστορία των Venier, έμποροι αλατιού που το ένα παρακλάδι τους διοίκησε τα Κύθηρα μέχρι το 1530 κ το άλλο παρακλάδι πήγε στην Κρήτη με τον εποικισμό του 1211. Το χρησιμοποιώ όταν δε θέλω να χρησιμοποιήσω το άλλο μου νικ Tongue
"Μόνοι γεννιόμαστε και μόνοι πεθαίνουμε,αλλά καθώς περπατούμε μέσα σε αυτό το μαύρο πέπλο παίρνουμε δύναμη ο ένας από τον άλλο." - Μελισάντρα
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Απ: Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ... - by Venier - 06-07-2014, 02:45 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)