Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ...
#60
Α)

[member=3323]Sword of the morning[/member]  (hi) !!

Ήθελα να σου γράψω για να σω πω, αφού διάβασα ξανά το τόπικ,  ότι το  "Sword of the morning"  θα το έπαιρνε ο  [member=2941]dervil13[/member] !
και θα έκανα μια απλή αναφορά.
Στη συνέχεια όμως κοιτάζοντας παρακάτω ,  ξανάβαλα τη φωτο που σου αφιέρωσα (γιατί είχε χαθεί) αλλά ...  κοιτάζω επάνω και βλέπω το [member=954]morning star[/member] * !!  Βλέπω δηλ.  ότι το έστειλα σ' αυτό το μέλος  και με ευχαρίστησες ως  Sword of the morning !  Οκ, πατάω  στο όνομά του  και βγαίνει ότι έχει 1 μνμ  αλλά εγγραφή  06-07-2013 -  άρα απ' τους πιο παλιούς !! -  και τελευταία σύνδεση  05-08-2013 . 
Λέω  άλλος είναι ...  (ξέρεις καμιά φορά κάνω και "πατάτες"  κολλάει και το μυαλό... )  και τελικά πατάω στο πρώτο και τελευταίο μνμ του 
Quote:  Καλή επιτυχία με το site σας παιδιά!!!
Fear cuts deeper than swords! 
  και το moto (ας το πω έτσι , αν με καταλαβαίνετε)  είναι το ίδιο  όπως εσύ!
Άρα  morning star = Sword of the morning !  Άρα το μνμ μου στη φωτο "The Morning Sword meets the Morning Star " ... (είναι λίγο μπέρδεμα ... !! ) πρόκειται για το ίδιο άτομο ... ( ρε, Σάντορ!  δουλειά δεν έχεις ; όλο  ... [argo]  και μας ζαλίζεις ! )

Εν κατακλείδι  [member=3323]Sword of the morning[/member] ,  είσαι παλιό μέλος  κι όχι μόνο από 19-5-2016  ( 3 χρόνια έκανες να "μας" γράψεις !!    (envy)  )

*  Προφανώς  είχα γράψει τότε [member=954]morning star[/member]  εκ παραδρομής , δηλ. με οδήγησε το μυαλό μου (λανθασμένα μεν ... ) και σε "τσάκωσα" κατά λάθος!

Β) 

[member=396]arwyn[/member] ,

(πιο πάνω γράφεις από πού βγήκε το "arwyn" )  ψάχνοντας  το όνομα arwen (ή να πάτησα το "arwyn"; ) στο Google για εικόνες για το Ultrex  (πιστεύω να μην παρεξηγήθηκες)  ,  βρήκα την  "arwyn"  από το GoT !!  είναι η  Arwyn of House Oakheart :

[Image: Arwyn_Oakheart.jpg]    http://daenathedefiant.deviantart.com/art/Arwyn-of-House-Oakheart-321919798 

η μητέρα του  Ser Arys Oakheart of the Kingsguard  (αγαπημένη μου  γραπτή μορφή) ,
οπότε στο GoT  έχεις "επίσημο" όνομα  (happy)

A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ... - by SANDOR CLEGANE - 13-09-2016, 01:07 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)