Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ...
#65
Καλά λίγο έλειψα και κοντεύουν να έρθουν τα πάνω κάτω :^) Εγώ δεν είμαι εγώ αλλά κάποιο άλλο μέλος και κοντεύω να χάσω και το όνομά μου;  (wait) (think)

Φίλε μου [member=2032]SANDOR CLEGANE[/member] παρόλο που θαυμάζω το αστυνομικό σου δαιμόνιο πολύ φοβάμαι ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση έπεσες έξω  Tongue Το μυστήριο δεν είναι μυστήριο. Μερικές φορές τα πράγματα είναι πάρα πολύ απλά και τα υπόλοιπα απλές συμπτώσεις. Όχι λοιπόν δεν είμαι το παλιό μέλος [member=954]morning star[/member] αναβαθμισμένο σε @Sword of the morning  (shake) Εκ παραδρομής εσύ έγραψες  [member=954]morning star[/member] κι εγώ με τη σειρά μου από κεκτημένη ταχύτητα απάντησα για να δω εκ των υστέρων ότι δεν απευθυνόσουν σε μένα. Θεώρησα όμως ότι απλά μπερδεύτηκες και εννοούσες εμένα όπως και έγινε. Τόσο απλά!

Όσο για το nickname [member=2941]dervil13[/member] (καταρχήν  (hi))τώρα πιά είναι αργά!!!! Το πρόλαβα και δεν το δίνω  Tongue

Fear cuts deeper than swords
Reply


Messages In This Thread
Απ: Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ... - by Sword of the morning - 24-09-2016, 05:14 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)