Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ...
#66
[member=3323]Sword of the morning[/member] .
όντως εκ παραδρομής (του μυαλού μου  - όλο "παραδρομές" κάνει)  έγραψα "morning star"  , αλλά εννούσα εσένα  (το άλλο μέλος ,όπως είπα πιο πάνω,  έγραψε 1μνμ  πριν 3 χρόνια)  , αλλά και η φράση  " Fear cuts deeper than swords!  "  δεν είναι κι αυτή σύμπτωση!!  (θα 'ναι κανένας ξάδερφός σου,  για ψάξ' το ... - που δεν ξέρετε ότι είστε ότι γράφετε στο ίδο φόρουμ !! )
[member=2941]dervil13[/member] ,  ξέχασα να γράψω στο προηγούμενο ότι  σίγουρα θα πρέπει να αλλάξεις  γιατί το  "13" (δυστυχώς) αποσύρθηκε (  (bow) ) ...  (καταλαβαίνεις τι εννοώ)

τροπ/ση: 
Quote:  Όσο για το nickname [member=2941]dervil13[/member] (καταρχήν  (hi))τώρα πιά είναι αργά!!!! Το πρόλαβα και δεν το δίνω  Tongue 
- Μήπως πλειστηριασμός;  μεγαλύτερη προσφορά  για μια  άδεια-όνομα; *

τροπ/ση 2η:  από paparazi  (cool) westeros :
Quote:  Μετά από μελέτη του ιταλικού Πανεπιστημίου  "..."    αποφασίστηκε ότι θα δοθούν μόνο  10 άδειες για μέλη του Westeros.gr  και τα ονόματα-nick name θα αποκτηθούν και κατοχυρωθούν  με Διαγωνισμό  πλειοδοτικο,

ΥΓ: Για τους χαρμάνηδες  τα πράγμτα θα 'ναι δύσκολα , όσο διαρκεί ο Διαγωνισμός,  γιατί τα τασάκια  θα φορολογούνται με γραμμάρια στάχτης

A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Γεια σας, το nickname μου είναι ... , γιατί ... - by SANDOR CLEGANE - 24-09-2016, 06:19 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)