Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
  Σήμερα Δευτέρα 29 6ου η ημέρα  και γενικότερα οι ημέρες είναι πολύ πρωτόγνωρες για μας κι η ατμόσφαιρα βαριά. Κι εγώ όπως και όλοι μας είμαστε μέσα σ' αυτό το κλίμα.
  Τι δουλειά έχω και γράφω εδώ; Απ' τη στιγμή που δεν έχω κάτι  επείγον ή κάτι μεγαλύτερης σημασίας να κάνω βρίσκω μια "όαση" στο παρόν φόρουμ, όπως και το τελευταίο διάστημα. Φυσικά δε θα αναφερθώ στο τι γίνεται σήμερα και στα προβλήματα που υπάρχουν όπως και παλιότερα. Μπορεί βέβαια να μου πείτε ότι "ο κόσμος καίγεται  κι εσύ ... " ,  επειδή γράφω εδώ  (και τώρα) και ασχολούμαι με κόσμο φαντασίας.  Πιστεύω ότι όλοι μας έχουμε τα δικά μας προβλήματα  και μας ενώνει (παρ' ότι έχουμε καμιά φορά διαφωνίες) ο κόσμος της φαντασίας  και συγκεκριμένα του Μάρτιν.

  Έτσι μπαίνω γράφοντας κάτι (όπως ετοιμάζω ένα θέμα, το οποίο στοχεύει στο "να μην χαθούμε"  , όπως έγραψα κάπου αλλού)  να σπάσω τον πάγο.
 
edit: [member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]
Ο τομέας μέσα στο φόρουμ όπου επιτρέπονται τα σπόιλερ, είναι ο τομέας που αφορά τα βιβλία και συγκεκριμένα ο "ASOIAF-Γενική Συζήτηση [Spoilers]"
Για να συζητηθεί η θεωρία την οποία αναφέρεις παραπάνω, μπορείς να ανοίξεις θέμα στον τομέα που αφορά τα βιβλία που, άλλωστε καθώς πιστεύω, είναι και πιο σχετικός με το θέμα.  Smile - mod


Ok,  "συμμορφώθηκα"  , το έσβησα από εδώ κι άνοιξα τόπικ  με θέμα: " Sandor V Mountain "
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 29-06-2015, 11:57 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)