Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
Βάζω τον Όμπεριν "γκρίζο"  γιατί έχει αυτή τη φήμη.  Εγώ τον πήγαινα πολύ είτε στα βιβλία είτε στη σειρά.
Για Τύριον ,  νομίζω (παρότι  είμαι κατά του υπερπροβλημένου γενικότερα *) ότι ανήκω στο μεγάλο ποσοστό του πλανήτη  που τον "πάνε" . Εχει κι αυτός πολλά  μείον  ως χαρακτήρας  αλλά και πολλά "υπερ συν"  που τα βλεπε κι ο πατέρας του  αλλά δεν παραδεχόταν φανερά...

* πχ ποτέ δεν αγόρασα "Μαρλμπορο"  ,  "Τζόνι Γουόλκερ"  και "Φεράρι" είμαι για Ράικονεν **  κ.α.

** Χάμιλτον είμαι από τότε που ήταν McLaren , όπως και ο Κίμι,  κι ήθελα να συμπληρώσω,  άσχετα όλα αυτά με GoT, Τόπικ, Ποστ,  αλλά  με το μόνο σχετικό  την αρχή της ανάρτησης μου στο Τόπικ,
δηλ.  " παιδιά βοηθήστε με, έχω μπλουζάκι  Winter is comming  αλλά έχει ζέστη,  πώς μπορώ να το φοράω έξω ;!! "
το αντίστοιχο : " βοηθήστε με ,  έχω μπλουζάκι McLaren  και πώς μπορώ να το φοράω  με τέτοια χάλια που έχει γίνει δεύτερη ομάδα απ' το τέλος; !! " 
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 29-07-2015, 08:37 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)