Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
[member=194]nirne[/member]  **  ,
σχετικά με το βιντεάκι με τον παπαγάλο "σαν πας στην Καλαμάτα"  ,  όταν το είχα πρωτοδεί,  μου είχε κολλήσει και σε μένα για δυο τρεις μέρες
κι εγώ  να τραγουδάω έτσι!!
Στον δε χορευτή  πέθανα στο γέλιο όταν τον είδα να χορεύει  και μάλιστα  πολύ κοντά στον κέλτικο χορό.

[member=157]Σιέρα[/member] ,
για :
Quote: Βέβαια ακόμα περιμένουμε την αντίδραση του στον θάνατο του Τζον. Αυτό πιστεύω ότι θα τον κάνει να επαναπροσδιορίσει πολλά πράγματα. 
θα είχε πραγματικά τεράστιο ενδιαφέρον  η αντίδραση του Σαμ "the killer" , αν βρισκόταν εκείνες τις χρονικές στιγμές  στο Βορρά και Μαύρο Κάστρο.
Αν γινόταν μια διασκευή  απ' τον ίδιο τον συγγραφέα,  θα ήθελα  τον Σαμ παρόντα  εκεί κοντά.

Επίσης, είναι λάθος μου βέβαια,  αλλά τώρα συνειδητοποιώ  τη φοβερή δουλειά που κάνεις  βάζοντας  θέματα και φωτό επιλογής σου  - κι η φωτό με τον Σαμ  πάντα με εντυπωσίαζε  -  και  βρίσκω τώρα την ευκαιρία να σου πω , χωρίς κολακεία,  ότι κάνεις εξαιρετική δουλειά.  Παλιότερα πριν  πρωτογράψω στο φόρουμ ,  έκανα μια φορά ένα σχόλιο  σε κάποιο θέμα σου  αλλά προφανώς  δεν έγινε με σωστό τρόπο  γιατί δεν εμφανίστηκε ποτέ (ίσως να μη γίνεται κιόλας,  δεν ξαναπροσπάθησα όμως)
Σου προσφέρω  το λιγότερο ,  ως προσφορά,  ένα +   
και μόλις ψάχνω μια φωτό ( χωρίς να ξέρω  καν το θέμα που ψάχνω,  αλλά θα δούμε )

Δεν ξέρω για ποιο λόγο  αλλά η πρώτη που μου έκανε κλικ, είναι αυτή:

[Image: 161.jpg]

από Τροποποίηση :  **  Σόρι,  ήθελα να γράψω  [member=396]arwyn[/member] ,  αλλά παρασύρθηκα  απ' τα μάτια μου,  γιατί επειδή με τον καιρό βλέπω ότι έχετε τις ίδιες απόψεις  και η φωτο είναι παρεμφερής,  κατά λάθος έγραψα "Νιρν"  αντί για "Αργεν"  κι επειδή πιστεύω  ότι σας άρεσε το "μπέρδεμά" μου το αφήνω ως έχει  (το λάθος μου το κατάλαβα μετά από αρκετή ώρα)



A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 08-10-2015, 09:13 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)