Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
(27-02-2016, 05:40 PM)nirne link Wrote:, ο Denioff είπε ότι κάποιος ηθοποιός που ο χαρακτήρας του επρόκειτο να πεθάνει στη σειρά και είχε διαβάσει τα βιβλία τους πήρε τηλέφωνο προκειμένου να τους πείσει γιατί αυτό δεν ήταν καλή ιδέα. Ο παραγωγός σχολίασε ότι αυτό τους έκανε να θέλουν ακόμη πιο πολύ να τον σκοτώσουν  :x .
Μιλάμε έχουν ερωτευτεί το φαν-φίξιον που γράφουν... γι' αυτό υπάρχει τόσο στίγμα κατά των βιβλίων. Αποθαρρύνουν τους ηθοποιούς από το να τα διαβάσουν, αν είναι δυνατόν! Πώς θα καταλάβεις έναν χαρακτήρα αν δεν διαβάσεις τα βιβλία; Στο Χάρι Πότερ και το Lotr αποθάρρυνε κανείς τους ηθοποιούς; Όχι, νομίζω το αντίθετο, τους έλεγαν να τα διαβάσουν. Και οι μεταφορές αυτές είναι πολύ ωραίες κατά τη γνώμη μου... Και μετά η Μέιζι βγαίνει και λέει για τους "σνομπ αναγνώστες", για να υπερασπιστεί το σόου- μόνο που το υπερασπίζονται όλοι αυτοί χωρίς ποτέ να ανοίξουν τα αυτιά τους στη κριτική. Με άλλα λόγια, δεν ξέρουν από τι το υπερασπίζουν. Απλά το κάνουν.
Μάλλον γι' αυτό φάγανε τη Σιρήν. Θέλω να πω, το κοριτσάκι ήταν book snob. Διάβαζε την ιστορία του Μάνκαν on air! Ήταν καταδικασμένη...
She was his most trusted counsellor and his right hand
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by Alyssane - 27-02-2016, 08:55 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)