Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
[member=3323]Sword of the morning[/member]  (hi)

για να μην γράφω στο  " Σημερα my mood εκφράζεται με: (song or photo) " , 
ξαναβάλε τη φωτογραφία-εικόνα  με  "Αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας"  μέσα στο εικονίδιο (2η σειρά 2ο εικονίδιο) "φωτο" του μενού του φόρουμ,  για να φαίνεται η εικόνα κι όχι ως σύνδεσμος.
Στη "δίνω" στο sp :
Show Content
κι επειδή είναι πράγματι  "ιδιαίτερη" (συνδιάζει ασπρόμαυρο  με μαζική κίνηση σε ένα "σημείο" {τελικά σηκώνει κουβέντα αυτή η φωτο} και ... )  παίρνεις +  για την έμπνευσή σου , αν είναι η διάθεσή σου έτσι {κι εδώ σηκώνει κουβέντα)  ... πάντως είναι εντυπωσιακή.
Επίσης και στον [member=3086]Aslan[/member]  έβαλα (ήδη) +  για τα αισιόδοξα μνμ που έχει : 
Quote: Διάφορες φάσεις της ζωης μου που τελειώνουν και νέα αισιόδοξα ξεκινήματα. 
  και μου άρεσε η εναλλαγή  απ' το προηγούμενο (Νειλ Γιανγκ) σε Αρλέττα,  η πρώτη μου σκέψη ήταν " ωραίο Ποτ Πουρί"  και θα μου άρεσε ο καθένας να εκφραζόταν με  μουσική (αλλά και εικόνες  εκτός του γραψίματος  - "Μια εικόνα , χίλιες λέξεις " ) κι ο καθένας να είχε το κάτι διαφορετικό να δώσει κι εκφραστεί...
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 05-07-2016, 09:12 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)