Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
Η σειρά περιμένει τα γυρίσματά της,  εμείς τους περιμένουμε  για την άνοιξη,  περιμένουμε επίσης και για κανένα νέο για τα βιβλία του Μάρτιν.  Δεν έχω να γράψω κάτι για το GoT  κι ειδικά σ' αυτό τόπικ,  οπότε το "Περί ανέμων ... "  είναι  "επίκαιρο" !
Λοιπόν, από καιρό ήθελα να γράψω και συστησω,  για όσους έχουν tv (εννοώ είναι σπίτι  κι όχι διακοπές)  και θέλουν να δουν κάτι άλλο εκτός  από μαγειρικές κ.α.  στις ελληνικές εκπομπές.  Αν μια φορά καθίσετε  σίγουρα δε θα βαρεθείτε  κι αξίζει τον κόπο για μια φορά τουλάχιστον: 
Κάθε μέρα  17:00 - 18:00  " Ζωογραφία

[Image: e206ebff5374491fb3e16586a7f627b7.png]

ΥΓ: το ξανάγραψα    αλλά σήμερα είναι πρεμιερα  μετά 30 (; )  χρόνια  του " Ωραία & Τέρας "  ,  την οποία σειρά τα κοριτσόπουλα εκείνης της δεκαεταίας ήταν ξετρελαμένα  (τότε δεν είχε internet,  τηλεοπτικούς σταθμούς και προγράμματα ...  και υπήρχαν μόνο περιοδικά )  και σίγουρα τα κοριτσάκια που μεγάλωσαν απ' το 90  και μετά,  ε, θα είδαν σίγουρα την ταινία του Ντίσνεΐ (εντελώς αλλη υπόθεση) .  Εγώ μάλλον θα δω χατηρικά και τιμητικά  το πρώτο επεισόδιο,  παρακάτω (δεν το πιστεύω)  ,  αλλά στο σπίτι είμαι ο μόνος άντρας ... 
Show Content
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 11-07-2016, 09:48 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)