Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones
[member=3323]Sword of the morning[/member] ,
αυτό το 'βλεπε τότε η γυναίκα μου ως κοριτσόπουλο  κι αυτή δε θυμάται το τέλος. Τώρα για το "ξενέρωμα" ,  κάποιες ταινίες που μου είχαν μείνει στη μνήμη  ως "κορυφαίες" και ταινιάρες,  όταν τις ξαναδα  ...  (ξενέρα) . Οκ,  υπάρχουν όμως κάποιες αξεπέραστες,
πχ (της στιγμής)  " Όνομα του Ρόδου" ,  σειρές το " Σογκούν" ( όπως περίποου σήμερα είναι το GoT)  .
Τώρα στο συγκερκριμένο * πάλι,  στους τίτλους τέλου;ς  πήρε το μάτι μου ,  όσο πρόλαβα,  κι εγώ το  GR Martin !! κι είπα "ώπα,  τι έχουμε εδώ!! "  κι είχα σκοπό να το αναφέρω,  αλλά το ξέχασα μέχρι που μου το θύμισες!  (θα ψάξω να βρω  photos του Μαρτιν  εκεινης της εποχής. Πώς να 'ταν άραγε τότε;  Τώρα μου φαίνεται  ως ένας καλός , αλλά πονηρούλης σκανταλιάρης γεράκος,  με φατσούλα  βγαλμένη από Χόμπιτ ! )

τροπ/ση :  *  χθες είχε 2 επεισόδια κολλητά  κι είπα αν σε κάθε επεισόδιο  "χάνεται"  μια σπείρα εγκληματιών  τότε η N.Y. θα 'πρεπε να μετονομαστεί  σε L.A.  (Πόλη των Αγγέλων ) !
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Περί "ανέμων και υδάτων" και Game o Thrones - by SANDOR CLEGANE - 12-07-2016, 06:00 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)