Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
#23
(19-06-2015, 09:18 PM)dervil13 link Wrote: [quote author=nirne link=topic=10527.msg16224#msg16224 date=1434742211]
[member=3148]marialulu[/member]

Για να είμαι ειλικρινής, όταν είδα "Θρυλικός Μαχητής- Άντρας 30-40 ετών. Σπουδαίος ξιφομάχος"... και  τα λοιπά και τα λοιπά το μυαλό μου πήγε σε Άρθουρ Ντέυν και σε φλάσμπακ. Οπότε και για τους άλλους χαρακτήρες σκεφτόμουν την περίπτωση να εμφανιστούν σε φλάσμπακ και όχι στην τρέχουσα πλοκή. Λοιπόν, στο "Πατέρας-Σκληρός και μεγάλος, ένας πραγματικός πατριάρχης. Ο ηθοποιός πρέπει να έχει προφορά Βορείου Αγγλίας. Εμφανίζεται σε 2 επεισόδια και δεν μιλάει πολύ." σκέφτηκα τον Ρίκαρντ Σταρκ, τον πατέρα του Νεντ, Μπράντον, Μπέντζεν, Λυάννα. (Μη με κράξετε  (blush) )
Μου ήρθε μια φλασιά μόλις τώρα.Αν οι συντελεστές της σειράς αποφάσισαν να μας δείξουν την ιστορία του FAegon γιατί να μην παραλείψουν τον Τζον Κόννινγκτον;;;Και τη θέση του να πάρει ο σερ Αρθουν Ντευν;;; Τραβηγμένο;;;
[/quote]

Υπάρχουν κάτι θεωρίες που συνδέουν τον Αίγκον/ΨΑίγκον με τον Πύργο της Χαράς αλλά νομίζω ότι αυτός ο Πύργος θα έπρεπε να ήταν βρεφοκομείο πια!  Big Grin

Πώς ακριβώς το σκέφτεσαι  εσύ; Υποθέτω ότι σ' αυτήν την περίπτωση ο Νεντ δεν θα είχε σκοτώσει τον Σερ Άρθουρ για κάποιο λόγο. Αλλά ο Αίγκον πώς συνδέεται μ' αυτά τα πρόσωπα ώστε να βρεθεί με τον Σερ Άρθουρ; Εκτός κι αν εννοείς ότι μπορεί να δώσουν στον Άρθουρ ΟΛΗ την ιστορία του Τζον Κον. Δηλαδή, ότι πήγε στον Χρυσό Λόχο πρώτα και μετά του έδωσαν το παιδί. Θα μπορούσαν να το ταιριάξουν έτσι.
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Φήμες / Εικασίες για την 6η σεζόν - by nirne - 19-06-2015, 09:26 PM
: - by nirne - 08-01-2016, 11:50 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 12 Guest(s)