Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
#32
Καλημέρα,
να πω κι εγώ τι σκέφτομαι για την έκτη σεζόν;  η αλήθεια είναι ότι κόλλησα λίγο με τον θάνατο του Τζον, δεν με πείραξε τόσο όταν το είδα αφού ήξερα για τον θάνατο, αυτό που με πείραξε ήταν το ότι δεν τον είδαμε να κάνει γουαργκ (αυτό περίμενα στο 10) αλλά πίστεψα θα το δείξει στην επόμενη σεζόν κ με την Μελ εκεί ένιωθα ήσυχη...ώσπου διάβασα κάπου -να πω εδώ ότι τώρα διαβάζω τα βιβλία και είμαι στο 2ο- ότι αυτοί που ανασταίνονται δεν είναι οι ίδιοι που ήταν πριν, κ μου το επιβεβαίωσε κ η nirne  (doh) και με έπιασε ένα άγχος για το μέλλον του :S συν αυτές οι συνεντεύξεις που θέλουν τον Τζον νεκρό-νεκρό, κ σκέφτομαι τι γίνεται αν απλά δεν τον δείξουν καθόλου στην επόμενη σεζόν όπως έκαναν με τον Μπραν σε αυτήν; αν δεν είναι νεκρός-νεκρός, αν απλά η ιστορία στο τείχος δεν προχωρήσει, κ με τους νέους ρόλους αυτόν του Ντευν, κ του πατέρα Σταρκ μήπως σχεδιάζουν να έχουμε φλασμπακ για να μάθουμε τα όσα έγιναν έτσι ώστε να επιστρέψουν στην 7η με νέα για τον ΑΑ, τον Τζον κ ξεκάθαρη την πατρότητα του;;;
Reply


Messages In This Thread
Απ: Φήμες / Εικασίες για την 6η σεζόν - by konstantinaaa - 20-06-2015, 05:21 AM
: - by nirne - 08-01-2016, 11:50 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 9 Guest(s)