Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
Η αλήθεια είναι ότι την πιθανότητα τα κοράκια να "γευμάτισαν" στα μάτια του, δεν την είχα σκεφτεί και για μερικές στιγμές τη βρήκα πολύ πειστική! Όμως έπειτα σκέφτηκα ότι εφόσον αυτό θα έγινε μετά θάνατον, λογικά δεν θα έπρεπε να υπάρχει αιμορραγία, έτσι δεν είναι;

Προσωπικά, το αίμα στο πρόσωπο το θεώρησα ως "σύμβολο" του τραυματισμού του. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητή αλλά σκέφτηκα ότι ή θα τον έδειχναν με τα άντερα έξω ή θα έκαναν κάτι τέτοιο. Και εφόσον πέθανε χωρίς να τραυματιστεί στο πρόσωπο, άρα η ροή του αίματος δεν δικαιολογείται εκεί ό, τι τραύμα κι αν δέχτηκε μετά θάνατον. Αυτήν την εντύπωση έχω, τουλάχιστον. Αν μπορεί κάποιος με ιατρικές γνώσεις να μας το διευκρινίσει αυτό, καλά θα ήταν. ([member=396]arwyn[/member] , ναι, εσένα κοιτάω!!!!  :o )

edit: Επίσης, ο λόγος που δεν μου φαίνεται νεκρός/νεκροζώντανος, είναι ότι τα χείλη του μου μοιάζουν λιγάκι "σφιγμένα" και τα μάτια του "χαμηλωμένα". Με λίγα λόγια είναι σαν να υπάρχει έκφραση στο πρόσωπό του (να τολμήσω να πω θλίψη; Με επιφύλαξη πάντα). (Παρ' όλα αυτά, το χρώμα του είναι το... εκρού του νεκρού ομολογουμένως!)
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Φήμες / Εικασίες για την 6η σεζόν - by nirne - 23-11-2015, 09:53 PM
: - by nirne - 08-01-2016, 11:50 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)