Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
εγω πιστευω οτι ο Γιαννακης μας θα αναστηθει απο την Μελισανδρα μιας και επιβεβαιώθηκε και απο την αφίσα και αφου μεσω του θανατου του εσπασε ο ορκος της φρουρας , θα μαζεψει μερικους αγριους και θα  παει και θα παρει πισω το Γουιντερφελ . θα κοψει τον πισινο του μπολτον , πιθανον θα βρεθει και με Σανσα και θιον , (ισως και με μπριεν ) , αφου παρει πισω το Γοιντερφελ μετα με διαφορους τροπους (πολεμο και συμφωνιες θα καταφερει να ξανασυγκεντρωσει τον Βορα και το μεγαλυτερο μερος του θα το παρει μαζι στο τοιχος οπου μετα απο πολεμο μικρης διαρκειας θα κανει παλι ειρηνη με τους νεκροζοντανους (πολλοί απο τους οποιους θα μεταναστευσουν απο τα νευρα τους στο TWD χιχιχιχι). Πιστευω και εγω οτι η Σανσα θα γινει η lady Stoneheart και μαζι με τον Γιαννακη θα κοψει τον πωπο του Ραμσει , και αφου μετα παρουν τον Ρικον και γυρισει και ο Σαμ , θα μαθουν για τον Μπραν (ισως ) για το οτι εφυγε περα απο το τοιχος , η Αρια θα φυγει απο εκεινη την ομαδα με τους κανεναν και θα ξαναβρεθει με το λυκο της (οταν μαθει οτι ο Τζον πηρε πισω το Γοιντερφελ ). Τα 3 κεφαλια πιστευω και εγω οτι ειναι Ντανυ -Τζον-Τυριον , και αν ο Γκριφ αποδειχτει Ταργκαριεν ισως πεθανει …. ισως ειναι ενα κεφαλι δρακου θα δειξει ) , Για την Ντανυ πιστευω θα μαζεψει τους Ντοθρακι , θα παρει πισω το Μηρην και μετα θα φυγει για Γουεστερος επιτελους (μας κουρασε το κοριτσακι ) να ενωθει με τον Γκριφ και με Τζον (ναι R+L = J ) και αν ο Γκριφ ειναι ψευτικος να βρουν το 3 κεφαλι (τυριον )


επισης ειμαι σιγουρη οτι η Σερσει θα το βρει τελικα απο τον Τζειμι αμα δεν τον σκοτωσει η Lady Stoneheart (που θα συμμαχήσουν  για την πτωση της Σερσει ).

Στο θρονο τελος πιστευω θα κατσει τελικα ο Τυριον με την Σανσα που θα ολοκληρωσουν το γαμο τους , και ετσι θα επελθει ειρηνη και στα 7 βασιλεια , ο Ρικον θα παρει το Γουιντερφελ .  η Αρυα θα παντρευτει τον Γκεντρι και θα πανε στο Καστερλυ ροκ . η Ντανυ πιστευω θα τα κακαρωσει στο τελος μαζι με τους δρακους , και ο Γιαννακης θα γινει το χερι του βασιλέα !!!!! Φρευ και Μπολτον θα σβησουν απο το χάρτη , η Μπριεν και ο Τζειμυ θα μπαλαμουτιαστουν εστω μια φορα πριν ο Τζειμυ πεσει τιμημενος σε μια απο τις μαχες , στα σιδερενια νησια δεν ειμαι σιγουρη πιος θα τα κρατησει απο Θιον και Ασσα !!!
Reply


Messages In This Thread
Απ: Φήμες / Εικασίες για την 6η σεζόν - by Dantalion83 - 24-11-2015, 12:53 PM
: - by nirne - 08-01-2016, 11:50 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)