Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
(12-02-2016, 07:01 AM)nirne link Wrote: Ο Τζέιμι μοιάζει να έχει μια σκηνή γεμάτη ένταση με τη Σέρσεϊ η οποία αποστρέφει το πρόσωπό της από εκείνον. Είναι μάλλον φανερό και αναμενόμενο, ότι θα τον κατηγορούσε για το θάνατο της κόρης τους. Πάω στοίχημα ότι για μια ακόμη φορά είναι η Σέρσεϊ αυτή που "τον φτύνει" και εκείνος αυτός που "παρακαλάει". Oh well... Δεν περίμενα κάτι καλύτερο από τους D&D. Για κάποιο λόγο αγαπούν πολύ τη Λάννιστερ και όχι και τόσο τον Τζέιμι. Ελπίζω να είναι αυτή η τελευταία συνάντηση των δύο αδερφών τουλάχιστον, ώστε να μην τον ξαναδούμε να σέρνεται για χάρη της. Έξι σεζόν είναι πολλές...
Ο Τζίμμυ και η Κάρολ αγαπιούνται πάρα πολύ (μη τους συγχέετε με τον Τζέιμι και τη Σέρσεϊ παιδιά). Θα κατακτήσουν τον κόσμο με τη δύναμη της αγάπης... και των ταιριαστών κουρεμάτων.
Ήλπιζα και εγώ να δω τον Μπρύντεν με κόκκινο σημάδι και απόν μάτι, και είδα τον Μπραν όρθιο.  |(
Και φυσικά θα δούμε 10 επεισόδια με τον Τύριον να διοικεί το Μηρήν (χωρίς κανένα λόγο πέρα από το ότι είναι ο Τύριον™) με το Βάρυς στο πλευρό του. A Clash of Kings: Meereenese Edition.
Η Γιάρα είναι στην ίδια θέση με πριν. Ο Μπέιλον επίσης. Ο Ράμσυ και ο Ρους έχουν μια συγκινητική στιγμή μαζί, α λα ο Βασιλιάς των Λιονταριών. Αν πει ποτέ ο Ρους "είσαι ο κληρονόμος μου, το μέλλον του Βορρά, κρατάς τη μοίρα του Βορρά γιε μου" τότε επίσημα ο Ράμσυ είναι η Αριάν.
She was his most trusted counsellor and his right hand
Reply


Messages In This Thread
: - by nirne - 08-01-2016, 11:50 AM
Απ: Φήμες / Εικασίες για την 6η σεζόν - by Alyssane - 12-02-2016, 12:18 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)