Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
[member=157]Σιέρα[/member] ναι δεν υπάρχει καλό και κακό στον κόσμο του Μάρτιν (αν και δεν είμαι σίγουρος οι Λευκοί Οδοιπόροι που εντάσσονται). Έβαλα την ρετσινιά του κακού με αυτάκια στον Ράμσει ώστε να μπορέσω να το διατυπώσω. Απλά δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να ξαναδώ τους αγαπημένους χαρακτηρε να κερδίζουν έστω και αν δεν έχουν πιθανότητες (αν και να μου πείς είναι Game of Thrones που το λέει και ο τίτλος; παιχνίδι και ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί).

Και εμένα με απασχολεί η περίπτωση του Κήβαν και ποίος ακριβώς είναι ο ρόλος του στον οίκο των Λάνιστερ. Βλέποντας το Ρίβεραν που οι διαταγές του Μελανιχθύ δεν είχαν καμία σημασία απέναντι στις διαταγές του Εντμουρτ συμπεραίνω ότι τώρα ο Τζέιμυ κρατάει τα ηνία των Λάνιστερ ως ο μεγάλος γιός του Tywin?

“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
: - by nirne - 08-01-2016, 11:50 AM
Απ: Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν - by jermn - 15-06-2016, 12:21 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)